13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy pakiet Destiny 2 zawiera zawartość na 5 lat za jedyne 40 dolarów

Nowy pakiet Destiny 2 zawiera zawartość na 5 lat za jedyne 40 dolarów

Przeznaczenie 2 Nie ma wiosennych kurczaków. Popularna międzygalaktyczna strzelanka Bungie istnieje od 2017 roku i w tym czasie gra otrzymała kilka aktualizacji i rozszerzeń. Teraz dostępna jest nowa oferta, która łączy prawie wszystkie te rozszerzenia i aktualizacje w jeden pakiet Steam za 40 dolarów, dzięki czemu każdy może łatwiej dołączyć i rozpocząć grę Rondel.

Został uruchomiony we wrześniu 2017 r., Przeznaczenie 2 ewoluowała w ciągu ostatnich sześciu lat, dodając (A następnie usuń) Planety, misje, broń, bossowie i nie tylko. Przez większość swojego życia Przeznaczenie 2 Dodaje duże roczne rozszerzenia, które są następnie budowane w mniejszych sezonach, zawierających nowe historie i wydarzenia. Czasami może być trudno zrozumieć, co musisz mieć w danym momencie, aby w pełni cieszyć się (i rozumieć). Przeznaczenie 2 Przygoda. Zatem nowy Humble Bundle zawierający całą odpowiednią płatną zawartość, która została dodana do gry w ciągu ostatnich pięciu lat, jest idealnym pomysłem dla tych, którzy nie są jeszcze Strażnikami.

the Przeznaczenie 2 Pakiet DLC „Story So Far” na PC w Humble Bundle Zawiera całą następującą zawartość za 40 USD.

  • Światło opadające Rozszerzenie + karnet roczny premium (Najnowsze rozszerzenie)
  • Urocza królowa ekspansja
  • Pakiet z okazji 30. rocznicy Bungie
  • Poza światłem ekspansja
  • Zachowaj cień ekspansja
  • Porzucona paczka

Zwykle za pełną cenę za wszystkie te rzeczy zapłacisz ponad 200 USD, więc zdobądź je wszystkie za mniej Ile kosztuje większość gier wideo w 2024 r To kradzież. Cóż, to kradzież, zakładając, że faktycznie zagrasz Przeznaczenie 2. Pamiętaj, że uruchomienie gry jest darmowe, więc polecam wszystkim pobrać ją na komputer, upewnić się, że działa dobrze na Twoim urządzeniu i pobawić się trochę, aby zobaczyć, czy Ci się podoba, czy nie. naprawdę Chcesz się tego trzymać Przeznaczenie 2.

Tylko nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji. Ten pakiet kończy się 29 lutego.

READ  Wyciek tabletu Pixel ujawnia specyfikację ekranu, baterii i daty premiery

Benjy

Kolejna rzecz do przemyślenia: chociaż te rozszerzenia zapewniają dostęp do pełnej kampanii fabularnej i misji DLC, wszystkie poprzednie wydarzenia sezonowe i zawartość fabularna nie są już dostępne w grze. Tak, to denerwujące. Tak, oznacza to, że będziesz musiał przeszukać w Internecie za pośrednictwem wiki lub filmów wideo, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się pomiędzy większymi rozszerzeniami, ponieważ wiele punktów fabularnych nie znajduje się już w grze. To takie głupie.

Jeśli jednak pragnąłeś solidnej strzelanki dla jednego gracza lub strzelanki w trybie współpracy, a nigdy w nią nie grałeś „poza światłem”Kampania śnieżna Lub „królowa czarownic”Świetna seria misjiPakiet ten jest wart swojej ceny wstępu. Nawet jeśli nie planujesz brać udziału w nalotach ani strajkach, jest tu wystarczająco dużo treści, aby pojedynczy gracze mogli zarobić swoje pieniądze.

Jeśli chodzi o Przeznaczenie 2Jest teraz w dziwnym miejscu Zwolnienia w Bungie w październiku 2023 r I Opóźnianie kolejnej dużej ekspansji, ostateczna forma. Premiera miała nastąpić jeszcze w tym miesiącu, ale została przesunięta na czerwiec Bungie ponownie zastanawia się, jak go wesprzeć Popularna strzelanka sieciowa idzie do przodu. Jednakże ten pakiet to dobra okazja i dopóki serwery pozostaną aktywne, będziesz mieć mnóstwo treści do walki w pojedynkę lub ze znajomym.

.