16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowe słuchawki Apple AirPods Pro 2: wyraźniejszy dźwięk, lepsza redukcja szumów

Ta historia jest częścią Hotspot iPhone 2022Zbiór wiadomości, wskazówek i porad CNET na temat najpopularniejszych produktów Apple.

Od dawna plotkowane AirPods Pro (2. generacja) są oficjalne. Firma Apple zaprezentowała swoje najnowsze, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów jako część swoich słuchawek Wydarzenie iPhone’a 14 „na wyjeździe”. Jest dostępny w przedsprzedaży w piątek i zostanie wysłany od 23 września za 249 USD (249 GBP, 399 USD).

Nowe AirPods Pro są zgodne z oryginalnym modelem z redukcją szumów, który zadebiutował w październiku 2019 r. Są one zasilane przez nowy chip Apple H2, który zapewnia większą moc przetwarzania, a jednocześnie jest bardziej energooszczędny, według Apple. Nowy układ, wraz z nowymi sterownikami o niskim poziomie zniekształceń, pozwala uzyskać lepszy dźwięk, który powinien zapewniać lepszą czystość i głębię. Ulepszono również redukcję szumów — Apple twierdzi, że nowe AirPods mają „podwójną” redukcję szumów niż oryginalne AirPods Pro.

Apple / zrzut ekranu autorstwa Sarah Lord / CNET

Zamówienia w przedsprzedaży na słuchawki AirPods Pro 2022 rozpoczną się 9 września, a pierwsze zestawy nowych wkładek dousznych pojawią się 23 września.

Moje wczesne wrażenia z pracy

Miałem okazję wypróbować AirPods Pro 2 przez ograniczony czas podczas wydarzenia inauguracyjnego w tętniącym życiem obszarze wystawowym, z setkami ludzi wokół. Wydaje się, że redukcja hałasu uległa poprawie, chociaż była w stanie tak bardzo wytłumić hałas w pokoju. Pomyślałem też, że słuchawki douszne brzmią czyściej i ostrzej niż oryginalne AirPods Pro podczas słuchania niektórych utworów na testowych telefonach Apple iPhone 14. (Nie mogłem używać słuchawek z moim iPhonem i ścieżkami, których zwykle używam do testowania słuchawek.)

Myślę, że to naprawdę ważne, aby mieć szczelne zamknięcie, aby uzyskać najlepszą eliminację szumów i jakość dźwięku. Apple nie zmienił projektu swoich końcówek dousznych – w przypadku oryginalnych słuchawek AirPods używam końcówek o dużych rozmiarach, a także używam końcówek z pianki innych firm – ale teraz będzie zawierał wyjątkowo małą czwartą końcówkę douszną dla osób z mniejszymi uszami.

READ  YouTuber buduje komputer do gier z pracowniczej toalety

Słuchawki AirPods Pro drugiej generacji są zasilane przez nowy układ Apple H2.

jabłko

Niektórzy mieli nadzieję, że nowe AirPods Pro będą mogły przesyłać strumieniowo utwory Apple Lossless przez sieć bezprzewodową. Apple nic na ten temat nie powiedział, ale możliwe, że niektóre funkcje zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Na przykład w przypadku oryginalnych słuchawek AirPods Pro Apple nie wprowadził dźwięku przestrzennego dopiero kilka miesięcy po premierze.

Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny, Apple twierdzi, że AirPods Pro mają teraz niestandardowy dźwięk przestrzenny, który zapewnia bardziej spersonalizowane wrażenia słuchowe dla Twoich uszu. Tryb przezroczystości jest również ulepszony i dostosowuje się do napotkanego hałasu otoczenia, a także jest nowa niestandardowa funkcja dźwięku przestrzennego wraz z dotykowymi kontrolkami przewijania na łodygach, które można dodać do elementów sterujących poprawkami.

Żywotność baterii wynosi teraz do sześciu godzin na jednym ładowaniu (wcześniej pięć), a etui zapewnia cztery dodatkowe ładowania. Ponadto etui ma teraz wbudowany głośnik, który umożliwia odtwarzanie dźwięków w celu precyzyjnego korzystania z funkcji Znajdź mój firmy Apple.

Etui AirPods Pro 2 ma teraz opcję ze smyczą

Nowe etui ma miejsce na doczepienie smyczy, ale Apple nie dołącza jej do nowych AirPods Pro.

David Carnoy/CNET

Podczas gdy niektórzy ludzie mogą być rozczarowani, że Apple nie zrobił więcej, aby ulepszyć projekt AirPods Pro 2 (jest kilka poprawek w konfiguracji mikrofonu i kilka innych drobnych ulepszeń, w tym otwory), AirPods Pro drugiej generacji są ładne dużo tego, czego się spodziewałem: AirPods Pro brzmią lepiej dzięki lepszej redukcji szumów, lepszej żywotności baterii i etui do ładowania bezprzewodowego z niektórymi ulepszonymi funkcjami.

Będę miał o wiele więcej do powiedzenia na ich temat w mojej pełnej recenzji – bądź na bieżąco – gdzie porównam je z niektórymi z naszych innych najlepszych wkładek dousznych z redukcją szumów, w tym Nowe słuchawki Bose QuietComfort II co zostało również ujawnione w tym tygodniu.

Kluczowe cechy AirPods Pro 2

 • Ten sam projekt, co poprzednie AirPods Pro
 • Zasilany przez Apple H2.
 • Ulepszony dźwięk dzięki nowym sterownikom o niskim poziomie zniekształceń
 • Ulepszona redukcja szumów (Apple podaje dwa razy więcej ANC)
 • Adaptacyjny tryb przezroczystości
 • osobisty dźwięk przestrzenny
 • Etui ładujące ma teraz wbudowany w dno głośnik, który umożliwia odtwarzanie dźwięku za pomocą funkcji Precision Find My
 • 6 godzin wbudowanej baterii (1 godzina więcej niż oryginalne AirPods Pro) z dodatkowymi 24 godzinami w etui ładującym
 • Dodano sterowanie dotykowe Aby dostosować kontrolki na łodygach
 • Można teraz ładować za pomocą ładowarki Apple Watch w połączeniu z ładowarkami bezprzewodowymi Qi
 • Do etui można przymocować sznurek (brak w zestawie)
 • Cena: 249 USD, 249 GBP, 399 AU$
 • Data wysyłki: 23 września (dostępne w przedsprzedaży 9 września)

Słuchawki AirPods Pro drugiej generacji są zasilane przez nowy układ Apple H2.

jabłko

Czytaj więcej: Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne 2022