22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa mafia jest we wczesnej fazie rozwoju w Hangarze 13 podczas odejścia szefa

Nowa mafia jest we wczesnej fazie rozwoju w Hangarze 13 podczas odejścia szefa

Obraz artykułu zatytułowanego Hangar 13 Bosses Leave, nowa mafia w rozwoju

zdjęcie: Gry kooperacyjne 13/2K

Szef studia Hangar 13 Haden Blackman odchodzi Mafia III producent Siedem lat później 2K Games ogłosiło w środę. Wydawca napisał w e-mailu do pracowników, że Były weteran LucasArts Będzie „realizował swoją pasję w nowym przedsięwzięciu”. Kotaku Zdaj sobie sprawę, że ten krok zawiera plik mafia Według źródła zaznajomionego z planami gra jest bardzo wcześnie rozwijana w Hangar 13.

2K napisało w wewnętrznej wiadomości udostępnionej VentureBeat i inni. „To, co Haden pomógł zbudować, będzie się rozwijało i rozwijało przez kolejne lata. Wspieramy wszystkich naszych pracowników w dążeniu do ich pasji i życzymy mu wszystkiego najlepszego w następnym kroku.”

To, o czym 2K nie wspomniało w e-mailu, to fakt, że Matthew Urban, dyrektor operacyjny Hangar 13, również opuścił studio. Na LinkedIn napisał: „Cóż za wspaniała podróż w H13… Zobaczmy, co dalej”. Te przejścia przychodzą jako centra Hangar 13 od oryginalnych projektów do uznanych franczyz, takich jak mafiaotwarty świat, Często jest porównywany do serii strzelanek z perspektywy trzeciej osoby GTA-Z wyjątkiem podejścia do filmu mafii.

Blackman zastąpił Nicka Bainesa, obecnie szefa studia w Hangar 13 w Brighton w Wielkiej Brytanii, który: Kotaku Uświadom sobie, że jesteś pionierem w rozwoju na nowym poziomie mafia Gra. Chociaż projekt jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, jego nazwa kodowa to Nero i oczekuje się, że będzie prekursorem mafia potroić. Plan jest taki, żeby zrobić to w Nierealny silnik 5 zamiast Mafia III Silnik, który był ostatnio używany w regeneratorach.

Czytaj więcej: Jak zgubili się twórcy trzeciej mafii

Mając 30 lat doświadczenia jako lider w branży, Nick dołączył do Hangar 13 w 2018 r., aby założyć Hangar 13 Brighton, i spędził ostatnie cztery lata na rozwijaniu zespołu, budowaniu możliwości studia i uruchamianiu wspaniałych projektów, takich jak Mafia: wydanie ostateczne i Trylogia o mafii2K powiedział pracownikom w środę.

Hangar 13 od lat znajduje się w niepewnej sytuacji. Po naładowaniu ambicji Mafia IIIdoświadczyło dwóch rund zwolnień, najpierw w 2017 roku, a następnie ponownie w 2018 roku. Studio miało wiele pomysłów na nowe IP w tym czasie i później. Jak już wspomniałem KotakuI Jedną z nich była gra szpiegowska o muzycznych sygnałach nazwana fascynacja. Inną grą była kooperacyjna gra akcji oparta na klasach Los 2. Kod oznaczony VoltZostał on po cichu anulowany przez firmę macierzystą Take-Two w zeszłym roku po wydaniu 53 milionów dolarów na rozwój. Trzecia gra Mosaic z nowym kodem IP była oparta na łupach ARPG, która również została porzucona, zanim została oficjalnie ujawniona.

Ostatnio Take-Two korzysta z pomocy programistów Hangar 13, aby pomóc w innych opublikowanych grach, takich jak niedawno wydana skradziona strzelanka Gearbox. Cuda Tiny Tina. Większość z nich nadal pracuje zdalnie i Kotaku Niektórzy, po Blackmanie i Urbanie, podobno również szukali drzwi.

2K Games odmówiło komentarza. Oto pełny e-mail zapowiadający odejście Blackmana:

Witaj drużyno,

Z mieszanymi uczuciami dzielę się z wami kilkoma aktualizacjami dotyczącymi jazdy z Hangar 13.

Haden Blackman rezygnuje ze stanowiska szefa Studio Hangar 13 i opuszcza firmę, aby realizować swoją pasję w nowym przedsięwzięciu. Jesteśmy wdzięczni Hadenowi za przywództwo w tworzeniu Hangar 13, budowaniu i jednoczeniu zespołów w Novato, Brighton i Czechach oraz wypuszczaniu wielu definiujących studio gier i zestawów. To, co stworzył Hadden, będzie się rozwijało i rozwijało przez kolejne lata. Wspieramy wszystkich naszych pracowników w realizacji ich zainteresowań i życzymy mu wszystkiego najlepszego w kolejnym kroku.

Nick Baynes, szef Studio Hangar 13, Brighton przejmie stanowisko szefa Studio Hangar 13. Mając 30 lat doświadczenia jako lider w branży, Nick dołączył do Hangar 13 w 2018 r., aby założyć Hangar 13 Brighton, i spędził ostatnie cztery lata na rozwijaniu zespół, budowanie możliwości studia i uruchamianie wspaniałych projektów, takich jak Mafia: wydanie ostateczne i Trylogia o mafii.

Mam nadzieję, że dołączysz do mnie, by podziękować Hadenowi i życzyć mu wszystkiego najlepszego oraz pogratulować Nickowi zasłużonego awansu. Chociaż zmiana może być wyzwaniem, może również generować nowe możliwości i sukces.

Jesteśmy przekonani, że studio jest w dobrych rękach, gdy idzie z wieloma obecnie realizowanymi projektami, a zespół ma pełne wsparcie 2K.

2 tys

READ  [Video] Na targach CES 2024 sprawdziliśmy 140-calowy telewizor Micro LED firmy Samsung