1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa lekka suszarka do włosów „Supersonic r” firmy Dyson wygląda bardzo podobnie do teleskopu

Nowa lekka suszarka do włosów „Supersonic r” firmy Dyson wygląda bardzo podobnie do teleskopu

Charakterystyczna suszarka do włosów Supersonic firmy Dyson nie zmieniła się zbytnio od czasu swojej premiery w 2016 roku, dlatego marka zaskoczyła nas, gdy dzisiaj podczas New York Fashion Week zaprezentowała zupełnie nowy model w zupełnie innym wydaniu. „Supersonic r” to suszarka do włosów w kształcie rurki, która przyćmiewa swoją poprzedniczkę, a także jest lżejsza, waży zaledwie 325 gramów (około 11,5 uncji) – czyli prawie o połowę mniej niż oryginalna suszarka do włosów Supersonic, co według mojego znajomego fryzjera było zbyt ciężki dla każdego. -Codzienny użytek.

To imponujące zmniejszenie masy i rozmiaru było w dużej mierze zasługą przeprojektowanych elementów grzejnych, co umożliwiło zespołowi zastąpienie starej, nieporęcznej głowicy jedynie zagięciem na końcu trzonka – przypominającym małą literę „r”, stąd nazwa nazwa. (Pamiętasz HTC RE?) Miniaturowe kratki grzewcze składające się w 99,9% z miedzianych żeberek są rozmieszczone wzdłuż krzywizny rurki, zapewniając równomierne i precyzyjne nagrzewanie strumienia powietrza pod wysokim ciśnieniem (poprzez inteligentną kontrolę ciepła), co zapewnia lepszy połysk włosów. Elementy są również rozmieszczone tak, aby uniknąć gorących punktów, które mogą spowodować termiczne uszkodzenie włosów.

Dyson naddźwiękowy t

Dysona

Przyciski trzech precyzyjnych ustawień przepływu powietrza i czterech trybów ogrzewania (w tym stałego zimnego nadmuchu) są na wyciągnięcie ręki. Wlot powietrza znajdujący się w dolnej części rączki wyposażono teraz w trwały, głęboko osadzony filtr, który wychwytuje zanieczyszczenia występujące zwykle w salonach fryzjerskich.

Oprócz ulepszonego silnika Hyperdymium firmy Dyson w rękojeści, Supersonic r jest również wyposażony w czujnik RFID rozpoznający magnetyczne nasadki – dyfuzor, nasadkę zwiększającą objętość, grzebień o szerokich zębach, profesjonalny koncentrator i nową nasadkę o dużej mocy. Ta funkcja pozwala suszarce automatycznie dostosować silnik i grzałkę, aby zapewnić optymalny przepływ powietrza i temperaturę odpowiednią do zamierzonego celu. Na przykład dyfuzor jest ustawiony na niski przepływ i niską temperaturę, co ogranicza puszenie się i wzmacnia loki. Każdy obiekt może również zapisać Twoje niestandardowe ustawienia do wykorzystania w przyszłości.

READ  Ten kontroler Starfield Xbox pozwala zobaczyć, jak gracze się trzęsą
Dyson naddźwiękowy tDyson naddźwiękowy t

Dysona

Dyson Supersonic r kosztuje 570 dolarów, ale obecnie jest skierowany do profesjonalistów, co oznacza, że ​​my, zwykli śmiertelnicy, będziemy musieli znaleźć inne sposoby, aby go zdobyć. Jeśli jesteś fryzjerem mieszkającym w Stanach Zjednoczonych i posiadasz ważną licencję kosmetologiczną, nie wahaj się tego zrobić Dołącz do listy oczekującychTwój salon może otrzymać Supersonic r już w kwietniu.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie; Jeśli klikniesz ten link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję.