13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Notatnik reportera z Walii: Skład Roberta Page'a w formie na finałowy mecz barażowy Euro 2024 z Polską |  Wiadomości piłkarskie

Notatnik reportera z Walii: Skład Roberta Page'a w formie na finałowy mecz barażowy Euro 2024 z Polską | Wiadomości piłkarskie

Geraint Hughes ze Sky Sports News bierze do ręki swój najnowszy Notatnik reportera przed finałem barażowym Walii przeciwko Polsce w Cardiff, aby zdecydować, kto wyjedzie do Niemiec; Finał barażowy Walii o Euro 2024 przeciwko Polsce będzie transmitowany na żywo w aplikacji i na stronie internetowej Sky Sports od 19:45 we wtorek.

Przez Geraint Hughes, Sky Sports News


17:18, Wielka Brytania, poniedziałek 25 marca 2024 r

Byliśmy tu już wcześniej. Słyszeliśmy powiedzenie „zwycięzca bierze wszystko” i wiemy, jak wielką sprawą jest zakwalifikowanie się do dużego turnieju.

W czerwcu 2022 roku Walia gościła Ukrainę. Nagrodzony na Pucharze Świata w Katarze. To Polska otrzyma walijską gościnność dzięki miejscu na mistrzostwach Europy w Niemczech tego lata. To kolejny moment, w którym zwycięzca bierze wszystko.

Geraint Hughes ze Sky Sports News analizuje oszałamiające zwycięstwo Walii nad Finlandią 4:1 i patrzy w przyszłość na wielki finał barażowy z Polską.

Walia i Polska, przygotowując się do turnieju, są w dobrej sytuacji, ich forma jest imponująca, a obie drużyny przybędą do Cardiff po zwycięstwach w półfinałach barażowych. Czy skoro Walia ma przewagę u siebie, to na niej spoczywa obowiązek przejęcia prowadzenia i przejęcia inicjatywy taktycznie?

Nie jestem tego pewien. Dlaczego?


Obraz:
Neko Williams świętuje, gdy Walia pokonała Finlandię 2:0

Ponieważ Walia uwielbia kontratakować, wie, że ma wielu bardzo szybkich zawodników – Nego Williams, Dan James i Brennan Johnson to tylko trzej z nich. Aby kontratakować, czasami drużyny muszą oddać piłkę i pozwolić przeciwnikowi wyjść naprzeciw.

W zeszły czwartek w meczu przeciwko Finlandii była to niezła gratka, ale nawet wtedy Walia całkowicie zdominowała drugą połowę, a Finlandia ledwo mogła cieszyć się z posiadania piłki. Walia vs Polska Nie jestem pewien, czy którakolwiek ze stron pozwoli na kontrolę luksusu – to będzie zacięty pojedynek.

W przemówieniu po zwycięstwie 4:1 nad Finlandią w Cardiff menadżer Walii Rob Page powiedział, że chętnie zmierzyłby się z kimkolwiek, aby zakwalifikować się do Mistrzostw Europy.

Rozmawiałem z kilkoma dziennikarzami, którzy relacjonują wiadomości w Polsce, obecnie w Cardiff, i są optymistami. Twierdzą, że ich zespół charakteryzuje się szybkością i wiedzą, a także doświadczeniem, dzięki któremu nie dać się oślepić tłumowi partyzantów wiwatujących drużynie ubranej na czerwono.


Obraz:
Napastnik Polski Robert Lewandowski będzie musiał zachować spokój, jeśli Walia ma we wtorek awansować

Sfrustrowani i pozbawieni Walii miejsca na wykorzystanie swojego tempa, powszechnie spodziewali się, że Polska będzie bardzo zaciętym meczem. Kiedy zdarzają się takie mecze, o losie meczu często decyduje kilka chwil. Błąd, brak koncentracji, cudowny gol.


Obraz:
Gracze Walii świętują wraz z Davidem Brooksem po jego pierwszym golu w meczu przeciwko Finlandii

Z walijskiego punktu widzenia nie widzę lepszego sposobu, aby drużyna Roba Page’a dostała się do finału. Zrobili wszystko, o co ich poproszono, a wielu młodych zawodników poprawiło się w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, odnosząc ogromne zwycięstwo z Chorwacją i remis z Turcją – nawet Turcy przyznają, że są na drugim miejscu. i skok Finlandii.

READ  W strefie działań wojennych dzielny kierowca maszyny śnieżnej Alaska Lions Club ewakuuje obywateli Ukrainy do Polski

Zespół pozbawiony Garetha Bale'a i Aarona Ramseya budzi entuzjazm fanów i wyraźnie rośnie ich pewność siebie. Nikt jednak nie jest w stanie dokładnie przewidzieć wyniku tej sytuacji, są to dwie dobre strony walczące ze sobą.

Były reprezentant Walii Rob Earnshaw uważa, że ​​zespół Roba Page'a ma duże szanse na zapewnienie sobie miejsca na Euro po zwycięstwie 4:1 nad Finlandią.

Aby Walia i jej czerwona ściana zwyciężyły, trzeba będzie obgryzać paznokcie, przytulać innych fanów i kogoś lub cokolwiek innego, aby zapobiec popełnieniu przez walijskiego gracza krytycznego błędu. Wojownik uderzył z ziejącym ogniem smokiem na piersi.

Do której grupy trafi Walia na Euro, jeśli wygra?

Walia będzie w środku Grupa D Jeśli uda im się wygrać, na Euro 2024 Polska. Stanie przeciwko nim Francja, Holandia I Austria.

Zwycięzca ścieżki B w fazie play-off – Ukraina Lub Islandia – Wchodzę Grupa Ei twarz Belgia, Słowacja I Rumunia W euro.

i zwycięzca play-off Ścieżki C – Gruzja Lub Grecja – zachęcony do wejścia do środka Grupa Fz Portugalia, Indyk I Republika Che.

Rob Page nie był gotowy, aby kusić losu i pozwolić obrońcy Walii Connorowi Robertsowi zgolić zarost po zwycięskim meczu.

Jakie są grupy Euro 2024?

Grupa A – Niemcy, Szkocja, Węgry, Szwajcaria

Grupa B – Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Albania

Grupa C – Słowenia, Dania, Serbia, Anglia

Grupa D – Walia Lub Polska, Holandia, Austria, Francja

Grupa E – Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina czy Islandia

Grupa F – Turcja, Gruzja czy Grecja, Portugalia, Czechy


Obraz:
Czy to nowe pokolenie walijskich graczy?

Jaki jest harmonogram i format Euro 2024?

Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z sześciu grup finałowych oraz cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc.

Pozostałe daty kwalifikowalności
26 marca 2024 r.: Finały play-offów

READ  Polska otrzymuje amerykański sprzęt wojskowy w celu wzmocnienia wschodniej flanki przeciwko Rosji

Ostatni mecz

14 czerwca 2024 r.: Mecz otwarcia Euro 2024, stadion piłkarski w Monachium (Allianz Arena)
30 czerwca – 2 lipca: Runda 16
5-6 lipca: ćwierćfinał
9-10 lipca: półfinał
14 lipca: Finał Euro 2024 na stadionie Olympiastadion w Berlinie