3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Noc „Tańca z gwiazdami” Taylor Swift: eliminacja Harry’ego Joke’a

Noc „Tańca z gwiazdami” Taylor Swift: eliminacja Harry’ego Joke’a

To idealna noc… na odesłanie kolejnej pary do domu. We wtorkowy wieczór w „Dancing with the Stars” każdy duet wykonał piosenkę Taylor Swift. Mandy Moore, główna choreografka „Eras Tour”, dołączyła do sali balowej jako gościnny sędzia i była pod wielkim wrażeniem wszystkich sześciu pozostałych par.

Po programie indywidualnym duet rywalizował w sztafecie; Ariana i Pasha zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu „Lover” przeciwko Xochitlowi i Val. Każdy z nich postępował inaczej, a Bruno Tonioli powiedział, że wybór zwycięzcy „był jak wybór między diamentami a perłami”. Ostatecznie trzy dodatkowe punkty przypadły Xochitlowi i Valowi.

Nexy, Harry i Riley skonfrontowali Alison i Sashę z piosenką „Shake It Off”. Alisson i Sasha zdobyli trzy dodatkowe punkty.

Na koniec Jason i Daniella wykonali cha-cha przeciwko Charity i Artemowi, obaj tańcząc do „Lavender Haze”. Carrie Ann Inaba stwierdziła, że ​​to były najcięższe zawody, ale trzy dodatkowe punkty przypadły Jasonowi i Danielli.

Ostatecznie, po większej liczbie głosów niż w jakimkolwiek innym wieczorze w sezonie, Harry i Riley zostali wyeliminowani.

Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną tabelę wyników wieczoru.

READ  „Rasistowski” raper AI z Label Drops, który tworzył muzykę za pomocą Fortnite Pro