28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo też nie chce mieć do czynienia z X/Twitterem

Nintendo też nie chce mieć do czynienia z X/Twitterem

Obrazek do artykułu zatytułowanego Nintendo też nie chce mieć do czynienia z X/Twitterem

zdjęcie: Oglądaj (Walka o akcje)

Dla tych, którzy korzystali Przełącznik Nintendo W przypadku wysyłania tweetów i zrzutów ekranu ta funkcja wkrótce zniknie, więc zamiast tego warto zainwestować w telefon.

Nintendo dodało Nowa strona wsparcia W czwartek ogłosił, że zaprzestanie integracji Twittera, obecnie X, dla Switcha. Od 10 czerwca użytkownicy Switcha nie będą już mogli publikować zrzutów ekranu ani filmów na X ze swoich urządzeń. Nadal istnieje możliwość wysyłania tych postów na Facebooka, ale Nintendo twierdzi, że usługa może w pewnym momencie zostać wyłączona. Ci, którzy chcą uzyskać zrzuty ekranu i filmy ze swojego Switcha, mogą podłączyć go bezpośrednio do komputera lub Wysyłaj bezprzewodowo do urządzenia inteligentnego.

Ten spadek wsparcia wpływa również na gry takie jak Super Smash Bros. Ultimate, pluton 2, I Pluton 3, który zawierał specyficzne dla gry opcje wysyłania tweetów. Użytkownicy przełączający nie będą mogli również wysyłać zaproszeń do znajomych w mediach społecznościowych.

Nintendo było ostatnim z producentów konsol Wielkiej Trójki, który zrezygnował ze wsparcia Twittera. Microsoft podjął ten krok Konsole Xbox w kwietniu 2023 r Sony zrobiło to samo dla Oferta PlayStation w październiku ubiegłego roku. Możliwą przyczyną usunięcia integracji jest: Wzrost opłat za dostęp do API.

Microsoft, Nintendo i Sony odniosły ogromny sukces w mediach społecznościowych, kiedy w pierwszej dekadzie XXI wieku wypuściły na rynek swoje konsole. To był okres, w którym media społecznościowe powoli integrowały się z codziennym życiem ludzi. Kiedy Twitter był okropny, nie był zarządzany przez kogoś takiego jak Musk.

Od jego Przejęcie Twittera A zmieniając żenującą nazwę na X, platforma mediów społecznościowych jeszcze bardziej się pogorszyła. Tam Mniej osób na platformie tweetuje, Więcej botów oszukującychi dużo Nie lubi Co sprawia, że ​​ludzie desperacko szukają alternatywy.

READ  Wyszukiwanie na Dysku Google w systemie iOS ma lepsze opcje filtrowania