28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze ujęcia Williamsa i Udunze ćwiczących po raz pierwszy jako Bears

Najlepsze ujęcia Williamsa i Udunze ćwiczących po raz pierwszy jako Bears

Williams czuł się komfortowo wkraczając na miniobóz dla nowicjuszy, ponieważ Bears dali mu przewagę w nauce ataku podczas wizyty w 30 najlepszych drużynach na początku kwietnia.

„Teraz czuję się dobrze” – powiedziała Williams. „Top 30 była ogromna. [They] „Dał mi mnóstwo notatek i pomysłów na temat ataku, woleja, dropu, tempa i wszystkich rzeczy, które naprawdę się liczą – wychodzenia z grupy, wchodzenia do grupy, umiejętności komunikowania się i tego, jak to wszystko przebiega”.

The Bears pomogli także Williamsowi w przygotowaniach, współpracując z jego trenerem rozgrywających, Willem Hewlettem.

„Hewlett spisał się znakomicie w całym procesie” – stwierdził Eberflus. „Odbyłem z nim świetne rozmowy. On to rozumie. Trenował wielu graczy. Jest elitarny w tym, co robi. Praca z nim była przyjemnością. Pracował trochę nad naszymi rzeczami – rytmem i tego rodzaju rzeczy i ruch, których chcemy. To był proces.”. To dobrze dla nas.

Chociaż Williams przyznał w piątek, że wciąż uczy się imion wszystkich osób w Halas Hall, ma nadzieję uzyskać na tyle solidne zrozumienie zasad gry, że będzie mógł pomóc swoim młodym kolegom z drużyny opanować atak.

Zapytana, co ma nadzieję osiągnąć na miniobozie dla nowicjuszy, była gwiazda USC odpowiedziała: „Zanurzając się w podręczniku, docieram do punktu, w którym są pewne rzeczy, których mogę nauczyć chłopaków, którzy nie rozumieją, a ja mogę to zrozumieć. umiejętność nauczania jest zawsze fajna, ponieważ „To także inny sposób uczenia się, który pokazuje, jak dużo wiesz”.

The Bears starannie zaplanowali rozwój Williamsa, a Eberflus polegał na koordynatorze ataku Shane’u Waldronie, trenerze rozgrywających Kerrym Josephie i koordynatorze gry podań Thomasem Brownie. Waldron i Joseph pomogli weteranom rozgrywającego Geno Smithowi odnowić jego karierę w Seahawks, podczas gdy Brown współpracował z rozgrywającym Bryce’em Youngiem, numerem 1 w zeszłorocznym drafcie, w Panthers.

READ  Celtics wybierają talent zamiast emocji dzięki odważnej umowie z Jrue Holiday – NBC Sports Boston

Eberflus konsultował się także z innymi trenerami, z którymi przyjaźnił się przez całą ligę, i jego najbardziej godną uwagi wnioskiem było znaczenie stworzenia mocnych fundamentów.

„Myślę, że Shane i sztab ofensywny wykonali jak dotąd świetną robotę, kładąc pod to fundamenty i upewniając się, że jest to przyjemne, możliwe do nauczenia się i wykonalne. Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tego procesu” – powiedział Eberflus. „.