16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo przedstawia bohaterów Xenoblade Chronicles 3

Nintendo przedstawia bohaterów Xenoblade Chronicles 3

Zdjęcie: Nintendo / Monolith Soft

Nintendo Direct wyszło w zeszłym tygodniu z wielkim hitem – wreszcie Wykryj obecność Kroniki Xenoostrza 3.

Choć Nintendo i Monolith Soft ukażą się dopiero we wrześniu tego roku, już teraz dzielą się wszelkimi informacjami na temat gry. W mediach społecznościowych najnowsze posty z europejskiego konta Nintendo na Twitterze zawierały szczegółowe informacje o naszych bohaterach Noah i Mio.

Postacie w tym najnowszym wpisie zostały również zaprojektowane przez Masatsugu Saito (ta sama osoba, która zaprojektowała bohaterów w Kroniki Xenoostrza 2). Oto pełne podsumowanie:

To Noah, jeden z bohaterów Xenoblade Chronicles 3. Jako żołnierz z Keves używał w walce jaskrawoczerwonego ostrza. Jest także „Nieuchwytnym”, kimś, kto opłakuje tych, którzy stracili życie na polu bitwy.

Noego
Zdjęcie: Nintendo / Monolith Soft

Poznaj Mew, drugiego bohatera Xenoblade Chronicles 3 i żołnierza Agnusa (który ma dość wyraźne uszy!). W walce jej prędkość pozwala jej z łatwością unikać ataków, jednocześnie ukrywając obrażenia za pomocą broni w kształcie pierścienia. Podobnie jak Noah, Mio jest również „nie jasnowidzem”.

miu
Zdjęcie: Nintendo / Monolith Soft

Ta nowa gra toczy się pośród zamieszania między wrogimi narodami Kevis i Agnus, a gracze odkryją nowy świat, który łączy ich przyszłość. Kroniki Xenoblade i Xenoblade Chronicles 2.

Co myślisz o tych nowych bohaterach? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Steam zaktualizował tryb Big Picture z interfejsem Steam Deck