16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja nowej generacji Cyberpunk 2077 jest już dostępna na PS5 i Xbox Series X/S.

Aktualizacja nowej generacji Cyberpunk 2077 jest już dostępna na PS5 i Xbox Series X/S.

Cyberpunk 2077 Długo oczekiwana aktualizacja, która ulepszy grę na PS5 i Xbox Series X/S, będzie dostępna już dziś. Patch 1.5 to duża aktualizacja dostępna na wszystkich platformach, zawierająca duże zmiany w rozgrywce oraz ulepszenia nowej generacji dla Xbox Series X/S i PS5.

Ulepszenia konsoli nowej generacji obejmują obsługę ray tracingu, rozdzielczość 4K z dynamicznym skalowaniem, krótsze czasy ładowania oraz szereg innych ulepszeń wizualnych i technicznych. Na PS5 aktualizacja obejmuje również obsługę wyzwalaczy adaptacyjnych, sprzężenia zwrotnego, a nawet głośników kontrolera DualSense.

Dostępne będą tryby wydajności i tryby ray tracingu zarówno na Xbox Series X, jak i PS5. Tryb wydajności oferuje 60 kl./s w 4K, a tryb ray tracingu to 30 kl./s w 4K, z lokalnymi odcieniami ray tracingu. Tylko Xbox Series S będzie miał tryb wydajności, który zapewnia 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p.

Aktualizacja ma około 50 GB na platformę, a jeśli grasz na PS5, będziesz musiał ręcznie wybrać nową wersję PS5 i całkowicie ponownie zainstalować grę, aby uzyskać najnowsze ulepszenia. Może być również konieczne ręczne przeniesienie zapisanej gry, ponieważ gracze PS5 grają obecnie w wersję gry na PS4.

Będzie również bezpłatny pięciogodzinny okres próbny Film Cyberpunk 2077 Dostępne na PS5 i Xbox Series X/S do 15 marca, wszelkie postępy w becie zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli zdecydujesz się ją kupić. W chwili pisania tego tekstu możesz kupić pełną grę po niższej cenie niż zwykle na konsolach, ponieważ jest w sprzedaży 25 USD w PlayStation Store i 30 USD w sklepie Xbox.

Tryby nowej generacji w Cyberpunk 2077.
Zdjęcie: CDPR

Jest kilka innych zmian w Film Cyberpunk 2077 Powinno to poprawić grę również dla wszystkich graczy. Red CD Project przerobił drzewa dostosowywania dla Film Cyberpunk 2077, ze zmianami takimi jak zdolność wytrzymania ostatnich ciosów i rzutu nożem roboczym. NPC zostały również ulepszone, aby były bardziej skuteczne w walce, dzięki ulepszonym animacjom. Jest taki duży GTPodobnie jak zmiany w zachowaniu tłumu, w których NPC mogą wyciągać broń, walczyć ze sobą lub reagować na sposób, w jaki prowadzisz.

Mówiąc o pojazdach, wszystkie motocykle będą teraz wyposażone w świecące w ciemności koła, które można aktywować, a także wprowadzono wiele ulepszeń w sterowaniu pojazdami, aby lepiej hamować, zawieszenie bardziej realistyczne, a nawet czy wyczerpanie.

ogólna gospodarka w Film Cyberpunk 2077 Równowaga została również zbalansowana – więcej pieniędzy za misje i tańsze samochody. Nowe bronie będą również dostępne jako darmowe DLC w tym patchu 1.5, w tym nowe lunety i nowe hamulce wylotowe.

Inne duże ulepszenia obejmują możliwość zmiany wyglądu V w środkowej fazie gry, z mnóstwem nowych kolorów włosów, opcji szminki i nie tylko. Pojawiły się również cztery nowe miejsca do wynajęcia jako bazy mieszkalne, z łatwym przeprojektowaniem atrybutów mieszkania.

CDPR ujawnił również szereg tajnych dodatków, które są częścią tej łatki i prawdopodobnie sprawią ci przyjemność. Film Cyberpunk 2077 wentylatory. Jednak niektóre sekrety nie będą dostępne dla graczy PS4 i Xbox One, zgodnie z notatkami aktualizacji CDPR: „W Night City dodano niektóre sekrety, które gracze mogą odkryć. Ze względu na pewne wyzwania techniczne ta zmiana nie jest dostępna na konsolach poprzedniej generacji ”.

Przestrzeń na poprawki wynosi około 50 GB dla większości platform.
Zdjęcie: CDPR

Jeśli jesteś graczem na PC, dostępny jest również nowy tryb standardowy i nowy przełącznik do chodzenia podczas gry na klawiaturze. CDPR włączył również funkcję Variable Rate Shading (VRS) w celu poprawy wydajności wyświetlania i obsługuje technologię AMD FidelityFX (FSR) Ultra Resolution.

Film Cyberpunk 2077 Uruchomiony w stanie notorycznie błędnym, CDPR wydał kilka poprawek i łatek po uruchomieniu, aby poprawić sytuację. Jednak minęły miesiące, odkąd CDPR opublikowało swoją ostatnią aktualizację – najnowsza to Korekta wrześniowa 1.31 Tak więc ta nowa ważna aktualizacja powinna być dobrą wiadomością. Jeśli jednak przed zakupem gry czekałeś na łatkę nowej generacji, możesz poczekać, aż inni najpierw ją przetestują, na wypadek, gdyby pojawiły się jakieś nieoczekiwane problemy – gra Nie ma dobrej reputacji w tej sekcji. pełne 1,5 Notatki dotyczące korekt są dostępne tutaj.

CDPR aktualizuje również następną generację Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak Film Cyberpunk 2077 aktualizować, Wiedźmin 3 Miała też mieć premierę w 2021 roku, ale teraz ma się ukazać w drugim kwartale 2022 roku.

READ  Firma RPG, Cygnus Enterprises, zapowiedziała strzelankę sci-fi na PC