22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niedzielny mecz Bills-Browns przeniósł się do Detroit, a fani otrzymali zwrot pieniędzy za bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Niedzielny mecz Bills-Browns przeniósł się do Detroit, a fani otrzymali zwrot pieniędzy za bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Bills EVP/COO Ron Raccuia i Bills GM Brandon Beane zorganizowali konferencję prasową za pośrednictwem Zoom w czwartek wieczorem, aby omówić zmianę lokalizacji niedzielnego meczu i inne ważne tematy, w tym informacje o biletach. Oto skrócona wersja tego, co powiedzieli Rakuya i Bean.

P: Jak zapadła decyzja o przeniesieniu gry do Detroit?

Rakuya:Decyzja o przeniesieniu gry do Detroit musi dotyczyć bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo przede wszystkim jest tym, o czym rozmawialiśmy tutaj przez ostatnie 48 do 72 godzin. Chcę podziękować Rejonowemu Wykonawcy Poloncarzowi, Gubernatorowi Hochulowi, wszystkim naszym wybranym urzędnikom, a na pewno komisarzowi (NFL) (Rodgerowi) Goodellowi i całemu personelowi ligi oraz organizacji Lions za ich zaangażowanie, zasięg i pomoc w uruchomieniu gry . Jak powiedziałem wcześniej, naszym jedynym zmartwieniem było bezpieczeństwo naszych graczy, naszych fanów i naszej społeczności oraz upewnienie się, że nie przekierowaliśmy żadnych zasobów, których społeczność potrzebuje w ten weekend”.

P: Czy bilety zostaną zwrócone?

Rakuya: „Wysłaliśmy e-maile do wszystkich obecnych posiadaczy biletów na mecz. Więc nasi fani będą mieli możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy, w zależności od tego, w jaki sposób kupili bilet. Ale poprosiłbym ich o sprawdzenie e-maili, które prawdopodobnie powinni otrzymać około pięciu lub Dokładnie 10 minut temu. Wszystkie te kwoty zostaną zwrócone.

P: Czy bilety na mecz w Detroit można przenosić?

Rakuya:Nie ma opcji transferu. To tak naprawdę dwie oddzielne transakcje. Bilety wszystkich zostaną dodane automatycznie w zależności od sposobu ich zakupu. Więc jeśli kupią rozliczenia online, pieniądze zostaną zaksięgowane w ten sposób, Ticketmaster, w ten sposób, członkowie karnetu okresowego, bezpośrednio na ich konto biletu okresowego. Nowy samochód będzie na sprzedaż całkowicie oddzielony od jutra. „

P: Jakie są plany podróżnicze zespołu?

pomiędzy: Postaramy się utrzymać normalny rozkład jazdy. Oczywiście będziemy śledzić pogodę, ale na razie przygotowujemy samolot do odlotu w sobotę po południu. Będziemy musieli poczekać na wiadomość od linii lotniczej, kiedy będą mogli to tutaj dostać. Ale postaramy się, aby było to jak najbardziej zbliżone do naszej normalnej rutyny. Więc póki co, o ile w niedzielę pogoda będzie taka, jakiej możemy się spodziewać, wrócimy po meczu. Wiesz, że mecz jest o 13:00, więc możemy zająć się naszą normalną rutyną, a potem wrócić tam w środę.

READ  Miami Heat ostrzega Tra Younga, mimo że Atlanta Hawks dusi się w pierwszym meczu

P: Czy jesteś sfrustrowany tym, że nie grasz w domu?

pomiędzy: Cóż, liczę na to, że zmobilizujesz całą BillsMafia do pokazania się. Z całą powagą mamy nadzieję, że nadal będzie to przewaga na rodzimym gruncie. Na szczęście nie w całym kraju. Wiemy, że BillsMafia się skończyła i mamy nadzieję, że te w rejonie Michigan zdecydowanie spadną. Ci, którzy chcą wydostać się ze śniegu, miejmy nadzieję, że tam pojadą.

Pobierz aplikację RACHUNKI w pliku sklep z aplikacjami lub aplikacje Google Aby uzyskać najnowsze informacje rozliczeniowe