24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tej organizacji

Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tej organizacji

Nie jest przesadą sugestia, że ​​bez Mayfielda w tym sezonie drużyna Bucks nie wzięłaby udziału w niedzielnym meczu. Odwracając wydatki po erze Toma Brady'ego, Tampa dała byłemu numer 1 w klasyfikacji generalnej ofertę, aby udowodnić to poza sezonem. Mayfield zarobił każdego centa i więcej.

QB ma nadzieję wrócić do Tampy w 2024 r.

„Uwielbiam tę grupę. Powtarzałem to przez cały rok i to prawda” – powiedział Mayfield. „Mówię poważnie. Wiele dla mnie znaczyłoby odzyskanie wielu kluczowych elementów, poskładanie tego w całość i przywrócenie systemu do drugiego roku. Można poczynić ogromne postępy. Oczywiście, że to uwielbiam. Od” Wiem, jak to wszystko się potoczy, ale nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tej organizacji ze względu na szansę, jaką dała mi w tym roku. „Jestem za to wdzięczny i mam nadzieję, że wszystko się ułoży”.

Mayfield ma nadzieję, że jeden z przyszłych kluczowych wolnych agentów dołączy do niego podczas powrotu do Tampy w roli odbierającego Pro Bowl Mike'a Evansa, który w niedzielę zaliczył osiem złapań na 147 jardów i niszczyciel.

„To ogier. To znaczy, że w ogóle się nie wycofał” – Mayfield powiedział o swoim 30-letnim zawodniku. „Chociaż wszyscy chcą rozmawiać o jego wieku, myślę, że ma za sobą jeden z najlepszych lat. Ułatwia mi życie. Robił to przez cały rok i robił tego dnia w kółko. Jest jedną z tych postaci, które „Tak, aby wszystkich odzyskać, trzeba się poświęcić” – powiedział. „A w tym zespole chodzi o wygrywanie. Mamy grupę pełną chłopaków, którym na tym zależy. Tu nie chodzi o indywidualnych zawodników. Nie o to chodzi. A więc z tego jest zrobiony. „Jest wyjątkowy. Ale tak, jeśli wrócę, chcę, żeby Mike wrócił. Ten facet to ogier.”

Główny trener Todd Bowles zgodził się, że Mayfield zasłużył na prawo do powrotu.

„Tak, zdecydowanie” – powiedział Bowles. „Oczywiście jest za wcześnie, aby o tym mówić, biznes to biznes, ale Baker miał świetny rok. Kochamy go, chłopaki go kochają, a potem zobaczymy, co przyniesie przyszłość”.

Oczekuje się, że wartość QB franczyzowych w 2024 r. będzie wynosić prawie 36 mln dolarów, Dla każdego powyżej maksimum.

W lidze, która zawsze potrzebuje wysokiej jakości QB, Mayfield zarobił w tym sezonie miliony, mimo że w niedzielę Bucs wydawali się nieśmiałi.