13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

New York Giants WR Kenny Golladay dostał tylko dwa zdjęcia zrobione w niedzielę

New York Giants WR Kenny Golladay dostał tylko dwa zdjęcia zrobione w niedzielę

East Rutherford, NJ – szerokopasmowy odbiornik New York Giants Kenny Goladay Nie podobała mu się decyzja trenera Briana Dabola, by zagrać z nim tylko dwa razy w niedzielnym wygranym 19-16 z Carolina Panthers.

– Oczywiście, że tak naprawdę się z nim nie zgadzam. Albo jak ja – powiedział w środę Goladay, który rozmawiał z mediami po raz pierwszy od czasu meczu. „Ale mogę kontrolować tylko to, co mogę kontrolować, co przychodzi do pracy każdego dnia”.

Golladay, giganty darmowego przejęcia w 2021 roku, tego nie przewidziały. Powiedział, że wszyscy w organizacji powiedzieli mu, że jest profesjonalistą i robi wszystko we właściwy sposób.

To wszystko sprawia, że ​​jest to bardzo zagmatwane dla Golladaya.

„Muszę grać bez względu na to”, powiedział. „To jest fakt.”

Golladay, 28, miał być odbiorcą nr 1 Giants, kiedy został podpisany przez były reżim w ich ostatnim poza sezonem. Podpisał czteroletni kontrakt o wartości 72 milionów dolarów i zarobił w tym sezonie 18 milionów dolarów.

Ale Golladay miał trudny pierwszy rok w drużynie, ponieważ kontuzja przeszkadzała mu i nie zdobył przyłożenia. Miał procedurę, która sprawdziła się tej wiosny.

Banery faktycznie wisiały na ścianie tego lata, kiedy – pomimo ciągłej obecności na boisku – Guldai wydawał się być dotknięty szeregiem kontuzji. Zaskakująco jeden z nielicznych weteranów, którzy zagrali w przedsezonowym finale, zdobył dwa podania na 22 jardy w 42 rzutach (głównie między szerokimi odbiornikami Giants) w zwycięstwie otwierającym sezon nad Tennessee Titans.

Daboll powiedział, że powiedział Golladayowi w połowie zeszłego tygodnia, że ​​jedzie z nim Dawid Sprzedaż w To przeciwko lampartom. Sills weszły do ​​konkursu z dwoma cięciami kariery na 17 jardów. W tym sezonie zarabia 825 000 $.

Golladay ma 222 przyjęć na 3611 jardów i 21 przyłożeń. Poprowadził wszystkich odbiorników w 2019 roku z wynikiem 11. Ale nie ma sensu myśleć, że stracił krok. Golladay miał dwa przyjęcia przyziemienia i mniej niż 900 jardów w dwóch sezonach, w których jest.

READ  Sepp Blatter: Mistrzostwa Świata w Katarze to „błąd”, jak powiedział były prezydent FIFA

Weteran został poproszony o zmianę scenerii po tym, jak siedział na ławce przez większość niedzielnych meczów.

„Zobaczymy, jak potoczy się. Tak, zobaczymy, jak potoczy się” – powiedział Goladay. „Przyszedłem tu grać. Jestem pewien, że oni też płacą mi za grę. Myślę, że chcą zobaczyć więcej lub dostać cokolwiek ze swojej strony. Po prostu robię to, co muszę zrobić, ile dostaję każdego dnia”.

Wydaje się mało prawdopodobne, że Golladay zostanie przeniesiony w tym momencie, częściowo ze względu na brak produkcji i jego kontrakt. Wciąż jest winien 11,6 miliona dolarów wynagrodzenia podstawowego za pozostałą część sezonu i kolejne 4,5 miliona w przyszłym roku.

Na razie nie ma problemu. Daboll i kilku graczy Giants powiedziało ESPN, że poradził sobie z tą sprawą jak profesjonalista.

To jest to, czym jest, to praca, powiedział Golday. „Nie jestem tutaj, aby przyjaźnić się z trenerami. Są dla mnie po prostu współpracownikami”.

Daboll konsekwentnie twierdzi, że pozycja szerokiego odbiorcy to otwarta konkurencja i oznacza biznes. Ritchie James Prowadzenie Gigantów z 10 złapaniem i otrzymaniem 110 jardów.

James był nieoficjalnym nabytkiem, o którym wielu myślało, że znajduje się na krótkiej liście. Do zespołu trafił Sells.

Daboll od początku używał tego samego zdania o konkurencji. Zajął podobne stanowisko, gdy Golladay był jednym z niewielu weteranów, którzy zagrali w swojej trzeciej i ostatniej grze przedsezonowej. Z tego też powodu został wybrany do pierwszej tury w zeszłym roku, Kadarius TonyW meczu otwarcia oddał tylko siedem strzałów, a Gulday ledwo wyszedł na boisko przeciwko Panterom.

– To nieustanna rywalizacja o odbiornik. Mówiłeś to od tego czasu? Nie jestem idiotą, mówiłeś to od połowy obozu, prawda? Daboll powiedział w niedzielę. „To się nie zmieniło. To będzie ciągły konkurs”.

READ  Braves przejmuje Hoye Park - plotki handlowe MLB

Dodał w poniedziałek: „Ponownie, niezależnie od tego, czy jest to najlepiej opłacany gracz, najmniej zarabiający gracz, gracz z najwyższym wyborem, czy też nieoszlifowany wolny agent – ​​wejdziemy tam i pozwolimy graczom rywalizować. Tydzień niekoniecznie oznacza to, co stanie się w przyszłym tygodniu. Myślę, że wszyscy rozumieją, co staramy się robić jako organizacja, jeśli chodzi o ciągłe doskonalenie się, rywalizację o stanowiska i jak najcięższą pracę.

Daboll nie gra w faworytów na podstawie wynagrodzenia lub statusu draftu i przykuł uwagę swojej drużyny.

„To rzadkie zjawisko, ale trener zawsze mówił nam, że nie obchodzi go, gdzie został umieszczony twój draft w pierwszej rundzie, w drugiej rundzie, bez słów. Chodzi o to, o czym mówi” szterling pasterz Powiedział.

W tym sezonie Shepard oddał najwięcej strzałów (102) z dowolnego szerokiego odbiornika dla Giants. Wychodzi z pęknięcia Achillesa, którego doznał w zeszłym sezonie. Sprzedaje jest na drugim miejscu z wynikiem 91.

Jeśli Golladay ma rolę w tym sezonie, będzie trzeba ją zdobyć, a nie przyznać na podstawie jego wcześniejszych osiągnięć. Ten nowy system nie jest powiązany z Golladayem, który był wyborem Lwów w trzeciej rundzie w 2017 roku.

Goladay był optymistyczny jeśli chodzi o przebieg środowych treningów. Powiedział, że uważa, że ​​jego rola w tym tygodniu będzie prawdopodobnie trochę inna.

Giganci (2-0) mogą potrzebować go więcej w poniedziałek wieczorem przeciwko Dallas Cowboys. Tony nie wziął udziału w środowym treningu z powodu uporczywej kontuzji ścięgna podkolanowego.