23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzień po dniu Justin Herbert QB „czuje się bardziej komfortowo”, mówi trener Los Angeles Chargers, Brandon Staley

Dzień po dniu Justin Herbert QB „czuje się bardziej komfortowo”, mówi trener Los Angeles Chargers, Brandon Staley

COSTA MESA, CA – Sześć dni po doznaniu złamania łąkotki żebra, rozgrywający Los Angeles Chargers Justin Herbert Trener Brandon Staley powiedział w środę, że odlicza dzień przed swoim trzecim spotkaniem z Jacksonville Jaguarami.

– Od ostatniego meczu dużo odpoczywał – powiedział Staley. „Czuje się bardziej komfortowo. Wiem, że wczoraj był w stanie wykonać kilka lekkich rzutów, trochę pracy okresowej, ale będziemy to robić dzień w dzień i sprawdzać jego poziom komfortu”.

Herbert nie złapał żadnych asyst podczas krótkiej części otwartego treningu dla dziennikarzy w środę. Zobacz rozgrywających na trzeci rok jako brokerzy kopii zapasowych Ścigaj Daniela A Stek Easton Wziął powtórzenia rzucania.

Herbert brał udział w przekazywaniu piłek do biegaczy i został wymieniony jako ograniczony uczestnik raportu kontuzji ładujących.

odbiorca Kenan Allen i wąski koniec Donald Parham Jr.. , z których obaj mieli do czynienia z urazami ścięgien podkolanowych, również powrócili do treningu z ograniczonymi możliwościami.

Staley powiedział, że to, czy Herbert zagra w niedzielę, będzie decyzją zaczynającą się od pomocnika.

„Zacznie się od niego, a potem oczywiście jest dobry w tym, co zespół medyczny uważa za najlepsze, równoważy opcje, a następnie podejmujemy dobrą decyzję” – powiedział Staley.

Lekarz Ładowarki, który zajmuje się kontuzją Herberta, jest pozwany za błąd w sztuce lekarskiej przez byłych Ładowarek Tyrod Taylorktóry szuka co najmniej 5 milionów dolarów po doznaniu przebitego płuca podczas leczenia urazu żebra w 2020 roku, zgodnie z oryginalnymi transkrypcjami pozwów i kolejnymi aktami dotyczącymi sprawy uzyskanej przez ESPN.

Zapytany w środę, czy istnieje jakikolwiek strach przed leczeniem Herberta, biorąc pod uwagę niedawną historię opieki nad rozgrywającymi, Staley powiedział, że dbanie o graczy ma ogromne znaczenie.

READ  Jak QB Brock Purdy usprawiedliwia wyrzucanie piłki na tle rozgrywających 49ers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

„Każdy zawodnik przechodzący przez coś takiego, Twoim największym obowiązkiem jako trenera jest dbanie o swoich piłkarzy” – powiedział Staley. „Myślę więc, że jesteśmy w pełni związani z Justinem i jego rodziną, jego agentami, a następnie lekarzami, i to właśnie zamierzamy zrobić, to zachować zgodność w ten sposób i zaufać temu procesowi i miejmy nadzieję, że będziemy szybko to wszystko w porządku.”

Herbert został kontuzjowany w przegranej 27-24 w zeszły czwartek przeciwko Kansas City Chiefs.

Na 5 minut i 9 sekund do końca meczu Chiefs kończą w defensywie Mike Dana Herbert uderzył, pozostawiając pomocnika leżącego na boisku na długi czas.

Herbert powrócił po tym, jak opuścił tylko jedną grę i został szybko ponownie pobity, zmiażdżony między podaniami Chiefsa. Frank Clark A George Karlavtis. Jednak Herbert pozostał w grze.

W dwóch meczach Herbert przeszedł na 613 jardów i sześć przyłożeń, z przechwyceniem.