13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix potwierdza, że ​​obniża rachunki Apple dla abonentów nabytych na podstawie praw nabytych

Netflix potwierdza, że ​​obniża rachunki Apple dla abonentów nabytych na podstawie praw nabytych

Netflix to potwierdza krawędź Rozpoczęło się wykluczanie długoletnich subskrybentów z planów rozliczeniowych Apple iTunes i zamiast tego będzie wymagać od nich płacenia Netflix bezpośrednio kartą kredytową lub debetową. Dzisiaj wcześniej, Płynący wspomniany Netflix zaczął informować o tym klientów w „niektórych regionach”, ale przedstawiciel Netflix Momo Zhao zapewnia nas, że wszyscy „członkowie planu podstawowego, którzy korzystali z metody płatności iTunes”, będą musieli zarejestrować się bezpośrednio.

Było to dobre doświadczenie dla każdego, kto zarejestrował się, zanim Netflix przestał akceptować subskrypcje za pośrednictwem systemu płatności Apple. Dziś zwróciła na to uwagę jedna osoba W X przez lata utrzymywali starą cenę usługi przesyłania strumieniowego wynoszącą 9,99 USD.

Niestety, jeśli jesteś podobny do tej osoby, musisz teraz dołączyć do pozostałych i zaakceptować podwyżkę ceny o ponad 5 USD za ten sam plan, który miałeś od lat lub zapłacić o 3 USD mniej niż to, co miałeś i pozwolić reklamom obmyć cię. Możesz też poświęcić trochę czasu na przemyślenie swoich relacji z usługami przesyłania strumieniowego, które wydają się być cały czas droższe.

Ta zmiana oznacza koniec długiej historii — chociaż Apple dodał opcje subskrypcji w aplikacji do iPhone'ów w 2010 roku, Netflix dodał je do swojej aplikacji na iOS dopiero w 2015 roku, ponieważ sprzeciwiał się 30-procentowej obniżce Apple. Pod koniec 2018 roku Netflix zdecydował, że w ogóle nie chce płacić Apple, całkowicie porzucił subskrypcje w aplikacji i nigdy nie oglądał się za siebie.

READ  Amazon wspiera i publikuje nowego Tomb Raidera z Crystal Dynamics