24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najtańszy plan subskrypcji Ring rośnie o 1 dolara miesięcznie

Najtańszy plan subskrypcji Ring rośnie o 1 dolara miesięcznie

Podstawowy to najtańszy plan Ring, który zapewnia dostęp do przechowywania w chmurze filmów nagranych za pomocą jednej kamery lub dzwonka wideo. Jeśli subskrybujesz, data następnego odnowienia po 11 marca ulegnie przekroczeniu, chyba że anulujesz wcześniej.

Bez subskrypcji jedyne, co możesz zrobić za pomocą kamery Ring, to oglądać transmisję na żywo i otrzymywać powiadomienia o ruchu z kamery.

Wyze i Blink to obecnie najtańsze opcje oglądania wideo nagranego w chmurze z jednej kamery

Wydaje się, że podwyżki mają na celu nakłonienie użytkowników do zapisania się na droższe plany firmy, które nie rosną. Następny poziom – 10 dolarów miesięcznie lub 100 dolarów rocznie – obejmuje nieograniczoną liczbę kamer i teraz ma większy sens, jeśli masz dwa lub więcej urządzeń Ring. Potem łatwiej będzie dodać kolejną kamerę, bo nie będzie to kosztować więcej miesięcznie.

Jeśli szukasz tańszej alternatywy, Blink i Wyze oferują jedne z najtańszych planów oglądania wideo nagranego w chmurze z jednej kamery. Obydwa kosztują 3 dolary miesięcznie, ale nie wstrzymałbym się, gdyby ceny pozostały na tym poziomie.

Lokalne przechowywanie filmów to sposób na uniknięcie takich podwyżek cen. Blink i Wyze oferują lokalną pamięć masową, podobnie jak kamery Eufy i… Połącz ponownie. Dzwonki do drzwi Apple HomeKit Secure Video nagrywają na Twoje konto iCloud, ale usługi subskrypcyjne Apple nie są odporne na rosnące ceny.

READ  Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit