1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najnowszy telefon Motorola Edge ma być usterką 5G za 499 USD

Najnowszy telefon Motorola Edge ma być usterką 5G za 499 USD

Dziś Motorola zapowiada swój najnowszy smartfon na rynek amerykański. I chociaż chciałbym, żebyś był Nowy stylowy RAZR 2022 – Obecnie dostępne tylko w Chinach – Zamiast tego szukamy innego wpisu w ofercie firmy Edge. Telefony Edge zostały zaprojektowane tak, aby oferować kilka kluczowych funkcji w przystępnej cenie. (Motorola Krawędź Plustymczasem konkuruje bezpośrednio w kategorii premium i najdroższej).

Wraz z wydaniem 2022 Edge, Motorola koncentruje się na znanych zaletach: wyświetlaczu OLED 144 Hz, długim czasie pracy baterii, kompleksowej obsłudze sieci 5G i modernizacji aparatu.

Przy 499 USD przez ograniczony czas — Motorola nie powie, jak długo — przed ostatecznym skokiem do 599 USD, firma opisuje ten telefon jako jedno z najcieńszych i najbardziej kompaktowych urządzeń Edge do tej pory. Posiada 6,6-calowy wyświetlacz OLED FHD Plus z maksymalną częstotliwością odświeżania 144 Hz. Ten wyświetlacz może zwiększyć jasność do 1300 nitów w trybie wysokiej jasności i obsługuje HDR10 Plus.

2022 Edge jest dostępny tylko w jednym kolorze: szarym.

Motorola przeszła na układ MediaTek w 2022 Edge. W szczególności jest to MediaTek Dimensity 1050 SoC, który działa zarówno z falami sub-6, jak i milimetrowymi 5G – w tym ze spektrum pasma C. Edge ma również Wi-Fi 6E na pokładzie.

Telefon będzie dostępny w dwóch konfiguracjach: model podstawowy ma 128 GB pamięci i 6 GB pamięci RAM, a wersja wyższa oferuje odpowiednio 256 GB i 8 GB. Wszystkie wersje mają 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze Google One na 12 miesięcy. Telefon ma dużą baterię 5000 mAh z przewodowym ładowaniem 15 W i możliwością dostarczania 5 W soku do innych urządzeń poprzez bezprzewodowe współdzielenie energii. Tylko IP52 jest odporny na wodę i kurz, więc jest to sekcja, w której Motorola postanowiła obniżyć koszty.

10-bitowy wyświetlacz OLED HDR obsługuje maksymalną częstotliwość odświeżania 144 Hz.

Jeśli chodzi o aparat, głównym sensorem Edge’a jest 50-megapikselowy aparat binningowy (który wytwarza 12-megapikselowe cewki) z optyczną stabilizacją obrazu i autofokusem Motoroli z „natychmiastową” detekcją fazową. Jest ultraszerokokątny aparat 13 MP (który może służyć jako aparat makro) i czujnik głębi; Ten ostatni zawsze wydaje mi się zmarnowaną przestrzenią, ale tak właśnie jest. Motorola wierzy, że funkcje oprogramowania aparatu — automatyczne noktowizory, tryb podwójnego przechwytywania, super slow motion i inne — mogą pomóc uwolnić kreatywność posiadaczy Edge’a. Przedni aparat wykorzystuje 32-megapikselowy czujnik.

Widzę, że nadal drukujemy specyfikacje aparatu bezpośrednio na telefonie.

Widok spodu Motorola Edge 2022.

Nowy Edge z systemem Android 12 będzie dostarczany z lekkim dotykiem usprawnień My UX firmy Motorola. Większość nadal jest na stanie, ale firma nadal rozwija swoje funkcje podobne do Samsung DeX, takie jak Ready For Wireless i Ready For PC. Możesz uzyskać wrażenia podobne do komputera PC, korzystając z Edge z większym ekranem lub lustrzanych aplikacji Edge na komputerze, zachowując jednocześnie nieprzerwane korzystanie z telefonu. Motorola obiecuje trzy lata aktualizacji systemu operacyjnego Android dla 2022 Edge oraz cztery lata łatek bezpieczeństwa co dwa miesiące.

My UX Motoroli jest nadal czysty, głównie na Androida.

Korzystając z Edge z dużym ekranem, możesz uzyskać wrażenia podobne do komputera stacjonarnego.

Najnowsza wersja Edge pojawi się najpierw na T-Mobile „w nadchodzących tygodniach”, zanim dostępność rozszerzy się na Verizon, AT&T, Spectrum Mobile, US Cellular i Visible. Odblokowany model będzie sprzedawany przez Amazon i Best Buy. Jest dostępny tylko w kolorze Metallic Grey, który w niektórych przypadkach ma niebieskawy odcień, a firma dostarcza go w opakowaniu bez plastiku.

Czasami tęsknię za kolorowym plastikiem moich starych telefonów Motoroli.

Motorola wydaje się dość komfortowa, zajmując trzecie miejsce w amerykańskim rynku smartfonów. Dla mnie (a może i dla Ciebie) firma nowoczesne telefony Wszyscy zaczęli Wyglądają bardzo podobnie Daleko mu do zeszłorocznych kolorowych Moto Xs i Moto Gs, ale wydaje się, że dobrze się sprzedaje dla firmy, dzięki płynnym wyświetlaczom, kompetentnym aparatom i wystarczająco dobrej wydajności w tej cenie.

Dla nas, maniaków sprzętu, Motorola twierdzi, że nadal jest w pełni zaangażowana w kategorię urządzeń składanych – nawet jeśli firma nie jest gotowa potwierdzić, czy najnowszy Razr jest związany z USA.

Zdjęcie: Chris Welch/The Verge

READ  GTA 6 dostaje nieoficjalną mapę po przeciekach | GameSpot News — Aktualizacje GS News