22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze oferty Xbox Cyber ​​​​poniedziałek, które wciąż są aktualne

Najlepsze oferty Xbox Cyber ​​​​poniedziałek, które wciąż są aktualne

Czarny piątek mógł przyjść i zniknąć, ale jeśli przegapiłeś sam wielki dzień, nie martw się. Oszczędności trwają do Cyber ​​​​poniedziałku, więc nadal możemy powiedzieć, że mamy dla Ciebie kilka świetnych ofert Xbox. Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, Amazon, Walmart i GameStop, dość mocno znoszą Cyberponiedziałek, a ponieważ Xbox zajmuje drugie miejsce w sprzedaży w październiku 2022 r., w domach ludzi jest coraz więcej konsol Xbox niż kiedykolwiek wcześniej. Jest dużo do przekopania, więc utknijmy w tym.

Po prostu wiesz, że nadszedł sezon oszczędzania, kiedy możesz uzyskać dużą zniżkę na Xbox Series S wraz z mnóstwem ofert gier wideo w Cyberponiedziałek 2022, a nawet świetnymi ofertami na PS5 i PlayStation, jeśli chcesz też bratać się z wrogiem ( żartuję, baw się bezpiecznie). Zobacz poniżej najlepsze oferty Xbox w Cyber ​​​​poniedziałek i pamiętaj, aby śledzić je dalej @pracownik na Twitterze, aby uzyskać więcej aktualizacji.

TL; DR — najlepsze oferty na Xbox w cyberponiedziałek

Kontrolery Xbox wciąż 39,99 USD w Amazon (Zaoszczędź 25 USD)

Kilka konsol Xbox jest nadal w sprzedaży w Amazon, z czerwonymi, białymi i czarnymi gamepadami za jedyne 39,99 USD. To prawdopodobnie ostatnia szansa na zdobycie jakichkolwiek konsol ze zniżką w tym roku.

Internetowy poniedziałek – wciąż żywy

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — Pulse czerwony

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — biały robot

Internetowy poniedziałek – wciąż żywy

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — robot biały

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — czarny karbon

Internetowy poniedziałek – wciąż żywy

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — karbon czarny

Najlepsze oferty na konsole Xbox w Cyber ​​​​poniedziałek

Prawdopodobnie najlepszą ofertą, jaką zobaczymy, jeśli chodzi o konsole „nowej generacji” w ten Cyber ​​​​poniedziałek, jest oferta na świąteczną edycję Xbox Series S. Teraz możesz uzyskać 50 USD zniżki na premium Xbox Series S i przygotować się na jeden z najlepszych lat. Xbox w 2023 roku.

READ  Władca Pierścieni, prawa do Hobbita sprzedane grupie Embracer

Walmart oferuje również ofertę Xbox Series S, dzięki której otrzymasz zapasową konsolę Xbox. Nawet z dodatkową konsolą cena jest niższa niż sugerowana cena detaliczna serii S, gdy nie jest to sezon świątecznych zakupów, więc jest to kolejna doskonała okazja. Pamiętaj, że gry takie jak Starfield i Redfall trafią na konsolę Xbox Series S w przyszłym roku i możesz w nie grać w ramach subskrypcji Game Pass. Myślę, że to świetna oferta i warta rozważenia.

Świąteczna konsola Xbox Series S + dodatkowy kredyt Amazon o wartości 40 USD

Użyj kodu: XBOX

Świąteczna konsola Xbox Series S + 40 USD premii Amazon mu się przypisuje

Jedyną różnicą między Xbox Series S a zwykłą wersją jest pudełko, w którym się znajduje.

Użyj kodu promocyjnego „XBOX”

17% zniżki 299,99 USD

Konsola Xbox Series S 512 GB SSD z kontrolerem bezprzewodowym + dodatkowy kontroler bezprzewodowy Xbox

Oferta w Czarny piątek

Konsola Xbox Series S 512 GB SSD z kontrolerem bezprzewodowym + dodatkowy kontroler bezprzewodowy Xbox obserwator

Cyber ​​​​poniedziałek: najlepsze oferty akcesoriów Xbox

W Best Buy on Xbox Wireless Controllers jest teraz świetna okazja, z wyprzedażami w Cyberponiedziałek obniżając go do zaledwie 39,99 USD. To 20 $ mniej od pierwotnej ceny katalogowej i bardzo dużo, jeśli szukasz innej konsoli (może na trochę Overcooked lub It Takes Two Couch podczas wakacji?).

Ta umowa obejmuje czarny, białe i czerwone kontrole; The czerwony puls Konsola jest również ulubieńcem fanów IGN, będąc najpopularniejszą wersją konsoli sprzedaną podczas ostatniej wyprzedaży innych konsol do gier w tym roku.

Nie wiecie Państwo, które Akcesoria kupić? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych akcesoriach do konsoli Xbox.

Najlepsze oferty gier wideo Xbox w Cyber ​​​​poniedziałek

Szukasz więcej ofert? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach gier wideo na konsolę Xbox, które są obecnie dostępne.

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox w Amazon

Tiny Tina's Wonderlands: Wersja na następny poziom

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox w Best Buy

Far Cry 6

Cyberponiedziałkowe oferty gier Xbox na GameStop

Pakiet świąteczny Xbox Series S

Najlepsze oferty i oferty w Cyber ​​​​poniedziałek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.