22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze nagrody bankowe dla Polski i Filipin

ING w Polsce i na Filipinach zostało docenione za swoje cyfrowe przywództwo i uwagę klientów, zdobywając w ostatnich tygodniach kilka nagród Best Banking Awards.

ING został uznany „Najlepszym Bankiem” w Polsce przez dziennik finansowy Degenik Geseta Prawna i PWC. Nagroda, którą ING zdobył już szósty rok z rzędu, została przyznana na podstawie ankiet wypełnionych przez klientów i inne banki.

„Nasz zespół jest dumny z otrzymania nagrody Best Banking Award, zwłaszcza, że ​​odzwierciedla ona opinię naszych klientów” – powiedział Poland Country Manager Brunen Bartkievich.

Ponadto ING w Polsce otrzymał nagrodę Best Journal of Financial Journal Euromoney, a także Best Bank for MSP w Europie Środkowo-Wschodniej. ING to jego cyfrowe przywództwo i model biznesowy zorientowany na klienta oraz jeden z pierwszych banków oferujących płatne urlopy klientom biznesowym podczas epidemii koronawirusa.

„Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom biznesowym prostych i intuicyjnych rozwiązań, które pomogą im w prowadzeniu biznesu. Bardzo się cieszę, że jesteśmy teraz za to docenieni” – powiedział ING w Eva Sunevska, Polska.

Najlepszy bank cyfrowy na Filipinach

ING został również wybrany przez magazyn Digital Banker Magazine jako najlepszy bank cyfrowy za doświadczenie klienta na Filipinach. Kandydaci oceniani byli na podstawie kilku kryteriów, takich jak transformacja cyfrowa, innowacyjność produktów i centrum obsługi klienta. ING jest pierwszym bankiem wyłącznie cyfrowym na Filipinach.

„Jako nowy gracz na Filipinach jesteśmy dumni z otrzymania nagrody. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2018 roku prosiliśmy naszych klientów z wyprzedzeniem o zapewnienie łatwego, inteligentnego i spersonalizowanego doświadczenia, które jest podstawą naszej strategii” powiedział Hans Chic, Manager, ING, Filipiny.

Na początku tego roku magazyn finansowy Global Banking & Finance Review przyznał ING pierwszą nagrodę w trzech kategoriach na Filipinach: Best Savings Bank, Fast Emerging Retail Banking oraz Most Innovative Mobile Savings Application.

Powiązane historie

READ  The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym