2 maja, 2024

Najlepsi i słabsi gracze – NBC Sports Chicago

The Bears rozpoczęli trzeci tydzień z bilansem 0-2 i mieli nadzieję otrząsnąć się z tego po zdenerwowanym zwycięstwie nad Chiefs, ale jak się okazało, mieli kłopoty, kiedy weszli na stadion Arrowhead. Problem Problem Problem Problem. Chiefs wyczuwali Niedźwiedzie jak łowca nagród zmierzający do zwycięstwa 41-10. Bramka z gry Cairo Santosa w czwartej kwarcie i złapanie przyziemienia DJ Moore’a uchroniły Bears przed pozostawieniem pustego miejsca na tablicy wyników, ale nie miało to wpływu na wynik meczu. Ten mecz z pewnością sprawi, że Bears będą mieli złą reputację w lidze, a kiedy każdy gracz spojrzy w lustro, będzie musiał powiedzieć: „Hej, to ja. To ja jestem problemem, to ja”.

intarsja

Taylor Swift i Donna Kelsey

Dzięki Bogu za tych ludzi, którzy zostali odcięci od funduszu rodziny i przyjaciół prezydenta. Widoki matki Travisa Kelce’a i jego nowego przyjaciela były mile widzianą odskocznią od niedzielnej rozgrywki Bears. Kelsey i Swift to historia miłosna, której potrzebowaliśmy.

Ludzie robią kalambury dotyczące Taylor Swift w mediach społecznościowych

Powtórzę: dla fanów Bears było to prawdopodobnie więcej zabawy niż oglądanie meczu piłki nożnej. Zainspirowałeś także tę rubrykę, dziękuję.

DDS

Chicagowskie Niedźwiedzie

Oczywiście liczne kontuzje w ataku Bears i w drugiej połowie sprawiły, że zespół stracił ósemkę w meczu z Kansas City Chiefs. Jednak prawie nic, co Niedźwiedzie zrobiły w niedzielę, nie zadziałało. Są złe straty. Są wstydliwe straty. Występują straty w wyniku eksplozji. Są straty, które sprawiają, że zastanawiasz się, co się dzieje na każdym poziomie. Ta strata wpisuje się w powyższe i jest to uczucie, które fani Bears dobrze pamiętają.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.