2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nadchodzące gry na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.

Nadchodzące gry na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.

Miesiące mogą się kończyć w 2022 roku, ale z pewnością nie skończyliśmy z ekscytującymi nowymi wydaniami na PlayStation 5 i PS4. Jeśli chcesz sprawić sobie lub swojej ukochanej coś nowego, zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu.

Poniżej pracowaliśmy nad tworzeniem listy gier przeznaczonych na obie platformy w październiku i listopadzie. Znajdziesz niektóre z naszych starannie dobranych najważniejszych wydarzeń, a także większy wybór gier fizycznych, które będą dostępne w ciągu najbliższych kilku tygodni. Cieszyć się!

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

21 października wystartował Warner Bros. Gotham Knights to gra RPG akcji z otwartym światem osadzona w „najbardziej dynamicznym i interaktywnym mieście Gotham w historii”.

Możesz grać w trybie dla jednego gracza lub z innym bohaterem, patrolując pięć różnych dzielnic Gotham i dołączając do działalności przestępczej, gdziekolwiek je znajdziesz. Zamówienia w przedsprzedaży ważne przed premierą:

Kolejną grą Call of Duty, która trafia na PlayStation w pobliżu, jest Modern Warfare 2, kontynuacja Modern Warfare z 2019 roku.

Mówi się, że gra zawiera przebudowany zaawansowany system sztucznej inteligencji, ulepszoną technologię renderowania i strzelania, nowy system rusznikarza, który pozwala na większą personalizację i wiele innych, w tym nową broń, pojazdy i sprzęt do zwalczania śmiertelnych wrogów. Infinity Ward nazywa to „najbardziej zaawansowanym Call of Duty w historii” i to jest dokładnie to stwierdzenie.

8 listopada kultowy niebieski kamuflaż Segi rusza w nowym kierunku w grze Sonic Frontiers.

READ  Wreszcie Rotom Phone otrzymał drugi aparat

Obiecując „dużą prędkość platformową wolność na otwartym terenie”, Frontiers widzi Sonic osieroconego na starożytnej wyspie z pięcioma wyspami do zbadania i potężnymi wrogami do pokonania. Wczesna reakcja na mecz była co najmniej chłodna, ale Ostatnie wrażenia praktyczne Byli znacznie bardziej pozytywni, co sugeruje, że mimo wszystko warto to przejrzeć.

Witamy w ewolucji gier Sonic.

God of War Ragnarok jest teraz tak blisko, że możemy prawie wymachiwać naszym szalenie chorym toporem i Chłopak Czy jesteśmy podekscytowani?

Kontynuacja oszałamiającego filmu God of War z 2018 roku, Ragnarok kontynuuje podróż Kratosa i Atreusa, którzy przemierzają każdy z dziewięciu światów, mając nadzieję na znalezienie odpowiedzi, gdy siły Asgardu przygotowują się do przepowiedzianej bitwy, która zakończy świat. Spodziewaj się oszałamiających krajobrazów, epickich bitew i jeszcze bardziej niesamowitych historii, gdy ta podróż nadejdzie 9 listopada. Więcej opcji przedsprzedaży dostępnych jest tutaj.

Więcej gier na PS5 i PS4 pojawi się w październiku i listopadzie 2022 r.

Ale oczywiście to nie wszystko. Oto pyszna kolekcja nadchodzących gier fizycznych, które cierpliwie czekają, aż je wybierzesz.

Gry na PS5

Gry na PS4

Gry wyłącznie cyfrowe na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.

Poniżej wymieniliśmy niektóre z najważniejszych wydań cyfrowych, które pojawią się w PlayStation Store w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Możesz znaleźć pełne harmonogramy dla wersji PlayStation 5 A PS4 w linkach:

Podstawy PS5 i PS4

Jeśli chcesz przechowywać podstawowe rzeczy na PS5 lub PS4, takie jak nowe konsole, subskrypcje PS Plus lub dyski SSD, aby uzyskać więcej miejsca, zapoznaj się z naszymi dedykowanymi przewodnikami zakupowymi:


Jakie gry na PS5 i PS4 kupisz w październiku i listopadzie? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.