1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na zdjęciu: Pierce Brosnan, gwiazda Jamesa Bonda, robi zdjęcie w głębokim śniegu w Parku Narodowym Yellowstone

Na zdjęciu: Pierce Brosnan, gwiazda Jamesa Bonda, robi zdjęcie w głębokim śniegu w Parku Narodowym Yellowstone

Autorzy: Jacqueline Lindenberg i Bethan Sexton dla Dailymail.Com

03:09 31 grudnia 2023, aktualizacja 08:18 31 grudnia 2023

Zdjęcie Pierce'a Brosnana z Mammoth Terraces pojawiło się ponownie po tym, jak aktor wyznaczył termin rozprawy za rzekome wędrowanie na obszar chroniony w Parku Narodowym Yellowstone.

70-letnią gwiazdę Jamesa, która rzekomo weszła w warstwy „delikatnych” i niebezpiecznych gorących źródeł w Mammoth Terraces, można zobaczyć w pozie na zdjęciu przesłanym na stronę @ na Instagramie.com.turonsofyellowstone.'

Chociaż w poście nie ma wzmianki ani odniesienia do Pierce'a, aktora można zobaczyć w niemal identycznym stroju na zdjęciach, które udostępnił na swoim koncie na Instagramie 1 listopada podczas swojej wizyty w Montanie.

Podpis pod postem opublikowanym w listopadzie brzmiał: „Touron [tourist/Mormon] Na mamutowych tarasach Yellowstone”.

Urodzona w Irlandii gwiazda stanęła na warstwie śniegu i uśmiechnęła się do kamery, składając znak pokoju.

Sesja zdjęciowa Pierce'a Brosnana w Mammoth Terraces ujrzała światło dzienne po tym, jak aktor został ukarany wyrokiem sądu za wędrówkę po obszarze chronionym w Parku Narodowym Yellowstone.

W obszernym komentarzu dodano także opis źródeł, wyjaśniając, że gorąca woda „tworzy szereg tarasów składających się z wapienia osadzonego przez źródła hydrotermalne, które wpadały do ​​doliny w pobliżu północnego krańca” parku Yellowstone.

„Unikalne kolory wody źródlanej odzwierciedlają różne minerały występujące w wapieniu, w tym tlenek żelaza, który nadaje tarasom żółtawo-brązowy kolor”.

Temperatura wody w źródłach może sięgać 50 stopni Fahrenheita, a „rozpuszczony wapień i inne minerały krystalizują, tworząc osady wapienne…”

Na jednym ze zdjęć widać Brosnana siedzącego na krześle, a za nim w oddali roztacza się wspaniały krajobraz i góry.

Zamieścił także kolejne zdjęcie, na którym zdejmuje kapelusz, aby pozować do selfie, gdy świeci na niego słońce.

„Nowy kapelusznik Aspen, kapelusz Austin Texas… Tworzenie wspomnień w Montanie”, Mamma Mia! gwiazda napisała do swoich 2,1 miliona obserwujących.

Zdjęcie ponownie pojawiło się wkrótce po wezwaniu Pierce'a do sądu w Wyoming za rzekome wędrowanie do „wrażliwych” i niebezpiecznych chronionych gorących źródeł w Parku Narodowym Yellowstone.

READ  Barack Obama dzieli się swoimi ulubionymi muzykami z 2023 roku, w tym Victorią Monet, Tylą i Keithem Urbanem

Aktor „Jutro nie umiera nigdy” został oskarżony o zejście z kursu i próbę przegrzania w sekcji Mamutowych Tarasów.

Chociaż w poście nie ma wzmianki ani odniesienia do Pierce'a, aktora można zobaczyć w niemal identycznym stroju na zdjęciach, które udostępnił na swoim koncie na Instagramie 1 listopada podczas swojej wizyty w Montanie.
„Nowy kapelusz kapelusznika Aspen, Austin w Teksasie – tworzenie wspomnień w Montanie”, Mamma Mia! gwiazda napisała do swoich 2,1 miliona obserwujących

Był dwukrotnie cytowany w związku z rzekomym znęcaniem się, które miało miejsce 1 listopada, a rozprawa ma się odbyć 23 stycznia.

Z dokumentów sądowych złożonych we wtorek wynika, że ​​gwiazda została oskarżona o podróżowanie pieszo po strefie termalnej i złamanie zasad izolacji.

Ma stawić się przed sędzią USA Stephanie Hambrick w przyszłym miesiącu.

Mamutowe Tarasy to popularny punkt orientacyjny w Yellowstone, stale zmieniający kolor i aktywność.

Przepisy federalne stanowią, że odwiedzający parki narodowe muszą przebywać na wyznaczonych szlakach. Opuszczenie promenady zagrożone jest karą do sześciu miesięcy więzienia i grzywną do 5000 dolarów.

Brosnan to kolejny turysta, który próbuje złamać zasady panujące w tym oszałamiającym parku. Co najmniej 22 osoby zmarły w wyniku oparzeń odniesionych w źródłach i gorących źródłach Yellowstone.

W 2021 roku mieszkanka Connecticut została skazana na siedem dni więzienia, ukarana grzywną w wysokości 2000 dolarów i wyrzucona z Yellowstone na dwa lata za zejście ze szlaku i zbytnie zbliżenie się do upału.

W czerwcu w sieci pojawiło się szokujące wideo, na którym widać, jak para ignoruje ostrzeżenia, próbując dotknąć gorących źródeł o temperaturze 175 stopni w innym miejscu parku.

Aktor „Jutro nie umiera nigdy” został oskarżony o zejście z kursu i próbę przeoczenia temperatur w sekcji Mammoth Terraces; Widziano go w czerwcu w Los Angeles
Był dwukrotnie cytowany w związku z rzekomym znęcaniem się, które miało miejsce 1 listopada, a rozprawa ma się odbyć 23 stycznia.

Widziano kobietę krzyczącą z bólu, gdy zanurzyła rękę w gorących źródłach.

Klip został udostępniony na Instagramie TouronsofYellowstone, który również regularnie dokumentuje molestowanie i złe zachowanie w parku.

Niedawno widziano turystę niszczącego delikatne rośliny łosia, jadąc samochodem terenowym.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami Brosnana i Yellowstone Park Rangers w celu uzyskania komentarza.