16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Możesz teraz zainstalować następną dużą aktualizację dla systemu Windows 11 wcześniej

Możesz teraz zainstalować następną dużą aktualizację dla systemu Windows 11 wcześniej

Microsoft wydaje kolejną dużą aktualizację systemu Windows 11 do Podgląd wydania odcinka Od dzisiejszego testu końcowego. Oczekuje się, że Windows 11 22H2 będzie dostępny w nadchodzących miesiącach i będzie zawierał wiele dużych zmian w systemie operacyjnym, w tym nowe foldery w menu Start, zaktualizowane gesty dotykowe oraz przeciąganie i upuszczanie paska zadań.

Chociaż możesz poczekać, aż Microsoft oficjalnie wyda aktualizację za pośrednictwem witryny Windows Update, możesz uzyskać ostateczną kompilację, kompilację 22621, za pomocą opcji Windows Insider w sekcji Windows Update w systemie Windows 11. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować się w Windows Insider Zaprogramuj i upewnij się, że wybrałeś Podgląd wersji.

Nowe foldery menu Start w systemie Windows 11.
Zdjęcie: Microsoft

Windows 11 22H2 zawiera nową funkcję jasnej tapety, która przewija piękne tła, które zwykle można znaleźć na ekranie blokady. Napisy na żywo są również wbudowane w system Windows 11 22H2, idealne dla osób niesłyszących, niedosłyszących lub każdego, kto chce automatycznie dodawać napisy do dźwięku. Napisy można tworzyć na urządzeniu z dowolnej zawartości audio, a podpisy mogą unosić się w oknie lub być wyświetlane u góry lub u dołu ekranu.

Menedżer zadań również otrzymuje plik Wyremontować W Windows 11 22H2 z nowym trybem ciemnym i znacznie ulepszonym układem. Zawiera nowy pasek poleceń pasujący do ciemnego motywu, a także tryb wydajności, który pozwala ograniczyć aplikacje do zużywania zasobów systemowych. Jeśli jesteś fanem Snap Layouts w systemie Windows 11, ta aktualizacja została ulepszona w tej aktualizacji, aby umożliwić przeciągnięcie aplikacji na górę okna i wyświetlenie wszystkich układów, których możesz użyć. Microsoft ulepsza również swoją funkcję ustawiania ostrości, aby uwzględnić tryb Nie przeszkadzać. Znacznie ułatwia szybkie wyciszenie powiadomień, dzięki czemu widzisz tylko te, które są naprawdę ważne.

Funkcja automatycznej transkrypcji to świetny nowy dodatek.
Zdjęcie: Microsoft

Witaj menedżerze zadań trybu ciemnego.
Zdjęcie: Microsoft

Większość użytkowników systemu Windows 11 z przyjemnością usłyszy, że funkcja przeciągania i upuszczania powraca na pasek zadań, umożliwiając przeciąganie plików do aplikacji takich jak Photoshop. Nowe foldery menu Start pozwolą również użytkownikom systemu Windows 11 dostosować przypiętą sekcję menu Start do precyzyjnego wyboru folderów.

Windows 11 22H2 zostanie oficjalnie uruchomiony na urządzeniach jeszcze w tym roku, prawdopodobnie we wrześniu, ale aktualizacja jest na tyle duża, że ​​można ją zainstalować wcześnie — zwłaszcza w przypadku samych napisów na żywo.

READ  Jak zarejestrować się w programie podglądu aplikacji Google Home na Androida