1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mówi się, że Apple planuje wydarzenie iPhone i Apple Watch na 7 września

Mówi się, że Apple planuje wydarzenie iPhone i Apple Watch na 7 września

Powiększenie / iPhone 13 Pro maks.

Samuel Akson

Trzy rzeczy w życiu są pewne: śmierć, podatki i nowe iPhone’y we wrześniu. Bloomberg Mark Gorman Raporty Że tegoroczna impreza iPhone’a odbędzie się w środę, 7 września.

Według Gurmana, nieprofesjonalna linia iPhone’a 14 straci maleńki ekran o przekątnej 5,4 cala, który Apple sprzedawał w ciągu ostatnich kilku pokoleń. Zamiast tego do standardowego modelu 6,1 cala dołączy wersja z dużym 6,7-calowym ekranem, pasującym do rozmiaru ekranu obecnego modelu iPhone’a Pro Max. Ale te telefony będą również nadal korzystać z obecnego chipa Apple A15 Bionic i będą wyglądać podobnie do iPhone’a 13.

Mówi się, że iPhone 14 Pro jest jeszcze bardziej ekscytujący, ponieważ zastępuje obecne wycięcie aparatu parą wyciętych otworów na przedni aparat i skaner FaceID; Wiele telefonów z Androidem przeszło już na automaty z podobnymi otworami, aby zaoszczędzić miejsce na ekranie. Telefony Pro podobno otrzymają szybszy układ i większy aparat z trzema obiektywami, wyposażony w 48-megapikselowy aparat szerokokątny, a także 12-megapikselowy ultraszerokokątny aparat.

Raport mówi, że Apple planuje również wprowadzenie nowych zegarków Apple. Mówi się, że zegarki z serii 8 zawierają standardowy model, który jest dodatkowo podobny do obecnej serii 7 Podobno ma być większy i bardziej solidny model tytanowy Z dłuższą żywotnością baterii i dodatkowymi funkcjami śledzenia kondycji.

Podstawowy Apple Watch SE podobno otrzyma szybszy chip – obecny SE używa Apple S5, a nowy chip może używać S6, S7 lub nowszego chipa, który nie został jeszcze ogłoszony. Miejmy nadzieję, że ten nowy model SE będzie oznaczał koniec długo działającego Apple Watch Series 3, którym firma była nadal sprzedaje Chociaż jesienią nie otrzyma aktualizacji watchOS 9.

Ogłoszenie nowych iPhone’ów i zegarków z 7 września może oznaczać, że przynajmniej niektóre nowe urządzenia będą dostępne w sprzedaży w połowie miesiąca, mniej więcej zbiegając się z wydaniem iOS 16 — Gorman mówi, że pracownicy Apple Store zostali poproszeni o przygotowanie się do Premiera 16 września.

READ  Apple opisuje nowe funkcje iPhone'a, takie jak wykrywanie drzwi i adnotacje na żywo

Apple często organizuje wydarzenie skupiające się na iPadzie i Macu w październiku, aby uzupełnić wrześniowe wydarzenie, kiedy możemy spodziewać się aktualizacji tych produktów oraz wydania macOS Ventura i Mówi się o opóźnieniu iPadOS 16. Gurman przewiduje, że w końcu zobaczymy wydanie USB-C dla iPada z niższej półki, nowego iPada Pro opartego na M2 oraz zaktualizowanego Maca mini i MacBooka Pro przed końcem roku.