16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miedwiediew rzucił go przeciwko Harkasowi z Polski

Treść artykułu

Daniel Miedwiediew miał w piątek punkt bez interesu, aby wygrać swój mecz.

Reklama

Treść artykułu

Jego gra całkowicie się skończyła. Spojrzał na swoich trenerów zdezorientowanych błędami. Jednak gracz numer dwa na świecie zmagał się w drodze powrotnej, wykorzystując swoje mocne usługi i zdobył miejsce w półfinale National Bank Open.

Rosja pokonała polskiego Hobarta Harkasa 2-6, 7-6 (8-6), 7-6 (7-5) w Aviva Center. Ale początkowo siódme rozstawienie meczu kontrolowało grę i korzystało z kilku niewymuszonych błędów Rosjan. Miedwiediew popełnił dwa błędy i dwukrotnie trafił na breakpointy i oddał seta Harkosowi.

Miedwiediew wykorzystał swoją mocną grę serwisową w drugim secie, aby zyskać czas na naprawienie swoich wczesnych problemów. Obaj zawodnicy oddali dogrywkę, ale Hargas przegapił łatwy mecz, a następnie spuścił kilka kolejnych strzałów, aby zakończyć mecz.

W ostatnim secie obaj gracze ponownie zaserwowali do tiebreaka. Miedwiediew zdobył przewagę, gdy strzał Hurricane wpadł do siatki, a następnie wygrał 23. asem.

Miedwiediew czekał na tegoroczny finał pomiędzy Francuzem Gale Monfils (11) i Amerykaninem Johnem Isnerem, aby w sobotę znaleźć swojego przeciwnika w półfinale.

Wcześniej Stefanos Tsitsipas pokonał Norwega Caspara Roota 6-1, 6-4. Root, zajmując 12. miejsce w rankingu ATP, wkrótce potem przegrał swoje pierwsze dwie gry serwisowe.

Zburzenie pierwszego zestawu Greków trwało zaledwie 23 minuty.

Drugi set rozpoczął się bardzo dobrze dla The Roots, a Citzepas zablokował szansę na przerwę na awans 2-1. Ale w remisie 4-4, Root popełnił podwójny błąd i spudłował kolejny strzał, zanim skutecznie zakończył swoje zwycięstwo jako doskonały zwycięzca cytadeli.

READ  Unia Europejska wyda miliony na Polskę w wydobyciu węgla

Reklama

Treść artykułu

„Byłem blisko od podstaw” – powiedział Chitsibas. „Próbowałem dostać się do środka tak bardzo, jak tylko mogłem, zbliżając się do moich strzałów z wyprzedzeniem”.

„Moje intencje były jasne od samego początku. Nie wątpiłem w siebie w żaden sposób. Utrzymywałem rzeczy proste i grałem w czysty, agresywny tenis.

Chitsibas zakończył z ośmioma podaniami i 79 procentami wyników. Czuje, że w tym roku bardzo odważnie podchodzi do swojej służby.

„Uczyłem się z moich poprzednich spotkań i meczów, w których grałem z graczami w moim wieku” – powiedział. „Jeśli chodzi o serwowanie i powrót, musisz postępować zgodnie z pewnymi rzeczami, aby być dobrym. Wszystko sprowadza się do doświadczenia i grania coraz więcej podczas trasy.

Teraz zmierzy się z Reilly Opelka w półfinale. 23-latek z Michigan pokonał dziesiątego rozstawionego Roberto Batistę 6-4, 7-6.

Amerykanin mierzący sześć stóp i 11 cali miał ograniczone szanse na przełamanie Hiszpana, ale dobrze służył do utrzymania kontroli nad meczem. W trzecim secie objął dowodzenie, łamiąc czapkę Batisty i prowadząc 3-1.

Obaj gracze zdominowali serwis w drugim secie, tworząc głównie szybkie gry. Tuż przed dogrywką mżawka spowodowała 10-minutowe opóźnienie. Po tym serwu b Tista Aguirre przemknęła pierwszy przez zagrywkę, trafiła w siatkę i dała Opluce zwycięstwo w dogrywce 7:1.

„Mój awans, moja służba, wszystko musi być lepsze, żeby go pokonać, zwłaszcza w prostych setach” – powiedział Opelka. „On jest jednym z najtwardszych ludzi tutaj, szczególnie ja chcę grać.”

Reklama

Treść artykułu

Opelka miał trudny start do 2021 roku, ale spóźnił się z grą.

„To wiele mówi o ulepszeniach, które wprowadziłem io rzeczach, nad którymi pracowałem z moim trenerem” – powiedział.

READ  Polski urzędnik zwolniony za nazwanie prawa o Holokauście „głupim” | Wiadomości rządowe i polityczne

„Byłem w stanie zająć się rzeczami, które musiałem rozwiązać”.

Zaktualizowano drugie ziarno
Wszystkie cztery ćwierćfinały debla wymagały dogrywki z trzema z pierwszych czterech rozstawów, aby awansować do sobotniego półfinału.

Rumuni Horia Decov i Niemiec Kevin Kravitz (4) pokonali w trzecim secie Dusana Lajovicia z Serbii i Aslana Karatseva 10-3 z Rosji. Chorwaci Nicola McDic i Matt Pavic (1) pokonali Holendra Madway Middlecoop i Australijczyka Luke’a Saville’a 10-7 w dogrywce. Brytyjczyk Joe Salisbury i USA Rajiv Ram (3), Chorwat Ivan Dodik i Indianie Rohan Bopanna (8) wygrali 10-4. Tylko Juan Sebastian Cabal i Kolumbijczyk Robert Farra (2) nie zrobili postępów. W trzecim secie zostali wyeliminowani 10-8 przez nierozstawionych Belgów Sandera Gille i Jorana Vligena.

    Reklama

Uwagi

Postmedia jest zaangażowana w prowadzenie żywego, ale obywatelskiego forum do dyskusji i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych artykułów. Zneutralizowanie komentarzy przed pojawieniem się na stronie może potrwać do godziny. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail – jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, nastąpiła aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli użytkownik zostawia komentarze. Nasza wizyta Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółowe informacje o tym, jak poprawić swoje dane E-mail Ustawienia.