16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MHD, francuska gwiazda rapu, skazana na 18 lat więzienia za morderstwo – ostateczny termin

MHD, francuska gwiazda rapu, skazana na 18 lat więzienia za morderstwo – ostateczny termin

Raper MHD został skazany na 12 lat więzienia po uznaniu go za winnego zamordowania młodego mężczyzny.

BBC poinformowało, że 29-latek, którego prawdziwe nazwisko brzmi Mohamed Sylla, został skazany Udział w morderstwie 23-letniego Loica K. w Paryżu w 2018 r.

Francuski sąd usłyszał, że ofiara została potrącona przez samochód marki Mercedes, a następnie pobita i dźgnięta nożem przez grupę liczącą do 12 osób. MHD przyznało się do „niewinności” postawionych zarzutów. Skazano także pięciu innych oskarżonych, a trzech innych uniewinniono.

Agence France-Presse poinformowała, że ​​MHD powiedział sądowi: „Od początku utrzymywałem, że w tej sprawie jestem niewinny i nadal będę to utrzymywał”. Stwierdził, że nie było go na miejscu zbrodni, a sprawa przeciwko niemu opiera się na plotkach. Częścią dowodów przeciwko niemu był materiał filmowy nakręcony przez lokalnego mieszkańca przez okno jego domu, podczas gdy inni świadkowie zidentyfikowali MHD.

MHD cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych i jest znany z pomysłu „Afro trap” – fuzji muzyki trap z dźwiękami Afryki Zachodniej. Wcześniej był częścią grupy rapowej 1.9 Reseaux.

W ciągu ostatniej dekady odnosił sukcesy dzięki wpisom w mediach społecznościowych i filmom na YouTube. W 2016 roku wydał swoją pierwszą płytę pt. MHD W ciągu sześciu miesięcy sprzedano 200 000 egzemplarzy. Od aresztowania w 2019 roku przebywa w areszcie śledczym.

READ  Wordle dzisiaj: Oto odpowiedź, wskazówki na 21 lutego