19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meghan Markle i książę Harry kontaktują się z Kate Middleton po doniesieniach o chorobie nowotworowej

Meghan Markle i książę Harry kontaktują się z Kate Middleton po doniesieniach o chorobie nowotworowej

Meghan Markle i książę Harry wspierają księcia Williama i Kate Middleton publicznie i prywatnie po ogłoszeniu diagnozy raka u Kate.


LUDZIE są świadomi, że książę i księżna Sussex skontaktowali się prywatnie z księciem i księżną Walii w związku z diagnozą raka u Kate.


Książę Harry (39 l.) i Meghan (42 l.) również okazali swoje wsparcie dla 42-letniej Kate, wypowiadając się w oświadczeniu udostępnionym w piątek magazynowi PEOPLE.


„Życzymy Kate i rodzinie zdrowia i powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że będą mogli to zrobić w prywatności i spokoju” – napisali Harry i Meghan w oświadczeniu.
Książę i księżna Sussex ostatni raz widziano z księżną Kate i 41-letnim księciem Williamem we wrześniu 2022 r., kiedy cała czwórka wybrała się w niespodziewaną podróż po Windsorze po śmierci królowej Elżbiety.


Książę Harry i Meghan byli w Europie w 2022 r., aby wziąć udział w serii wydarzeń charytatywnych z okazji śmierci królowej Elżbiety w wieku 96 lat.


Następnie para przedłużyła podróż z Kalifornii – gdzie mieszkają z dziećmi – księciem Archiem (4 l.) i księżniczką Lilibet (2 l.) od czasu rezygnacji z funkcji królewskich w 2020 r. – aby wziąć udział w wydarzeniach pogrzebowych zmarłej królowej.

READ  Shah Rukh Khan kibicuje Jai Shri Ramowi na ślubie Anant Radhiki; Tańczy z Suhaną | Bollywood


Od lewej: Kate Middleton, książę William, książę Harry i Meghan Markle we wrześniu 2022 r.

Chrisa Jacksona/Getty’ego


Oferta wsparcia Meghan i Harry'ego pojawiła się po tym, jak w piątek księżna Kate ogłosiła diagnozę raka w wiadomości wideo w mediach społecznościowych.


w wideoKsiężna Walii powiedziała, że ​​po operacji jamy brzusznej, którą przeszła w styczniu, „badania pooperacyjne wykazały obecność raka” i obecnie znajduje się na „wczesnej fazie” leczenia.
Kate powiedziała również, że ona i książę William poświęcili trochę czasu, aby przed ogłoszeniem informacji wyjaśnić sytuację trójce swoich dzieci, księciu George'owi (10 lat), księżniczce Charlotte (8 lat) i księciu Louisowi (5 lat).


Nie masz dość relacji z PEOPLE's Royals? Zapisz się na bezpłatny newsletter Royals Otrzymuj najświeższe informacje na temat Kate Middleton, Meghan Markle i nie tylko!


Książę William i Kate Middleton; Meghan Markle i książę Harry.

Samir Hussein/WireImage; Jason Corner/Getty


Prywatna szkoła przygotowawcza dla dzieci księcia Williama i księżnej Kate, Lambrook School, ma obecnie przerwę w połowie semestru. George, Charlotte i Louis będą mieli kilka tygodni wolnego od szkoły przed rozpoczęciem nowego semestru, co będzie okazją dla rodziny do spędzenia razem wyjątkowego czasu po ogłoszeniu przez Kate.


Przed publikacją informacji o stanie zdrowia publicznego księżnej Walii źródło rodzinne poinformowało LUDZI, że książę Harry i Meghan nie byli świadomi operacji brzucha Kate i jej rekonwalescencji.


„Jesteśmy świadomi wszystkiego, co dzieje się w Anglii, ale nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących Kate” – powiedziało źródło PEOPLE na początku tego miesiąca.


„Wiadomo, że nie ma zaufania” – dodali, odnosząc się do sporu między parą.


Chociaż książę Sussex podróżował z Kalifornii do Wielkiej Brytanii w lutym po ogłoszeniu diagnozy raka u króla Karola, jego krótki pobyt nie obejmował spotkań z księciem Williamem i Kate.


Źródło królewskie podało wówczas, że „nie ma planów”, aby bracia spotkali się podczas wizyty Harry'ego.