9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Media Group Ukraine uruchomiła ukraiński serial telewizyjny w Polsce

Pakiet „Polsat Box Go Ukraine” obejmuje łącznie dziewięć kanałów, a w ramach promocji będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników serwisu do 25 lipca. Wystarczy założyć konto Bolsad Box Co I zaloguj się, aby zobaczyć wszystkie przedmioty. Jednocześnie Ukraina 24 Kanał informacyjny (transmisje United News Marathon), który można śledzić za darmo na stronie internetowej od końca lutego br., jest nadal dostępny na żywo bez konieczności logowania. Stronie internetowej.

Opakowanie zawiera Grupa medialna Ukraina Własne kanały międzynarodowe Ukraina1, Ukraina2, NLO TV2, Gwiazda mediów Kanały: Gwiazda Kino I rodzina gwiazd, FilmUA Kanały: Dramat I Daczaoraz niezależne kanały sportowe i rekreacyjne Xport I Telewizja wędkarska (TD Ribalka). MGU nie zawarło jeszcze umów z niektórymi polskimi operatorami i niektórymi z UE na sprowadzanie ukraińskich liniowych kanałów rozrywkowych za granicę. „Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby dołączyć ukraiński pakiet na 25 kwietnia – na cześć rodzinnego święta Wielkanocy prawosławnych, które jednoczy ludzi wokół świętego ciasta wielkanocnego, gdziekolwiek się znajdują. Przypominamy, że kolekcja ukraińska jest już dostępna w Portugalii (MEO) i Kanadzie (RiverTV)” – wskazała firma.

READ  FNE: Pasaż w Gdyni Polski FF 2021