29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matty Cash z Aston Villi trenuje z Robertem Lewandowskim dla Polski

Aston Villa Obrońca Mattie Cash niedawno poświęcił swoją międzynarodową karierę reprezentacji Polski, zmieniając swoją przynależność z Anglii, odkąd jego matka urodziła się w Polsce. Jak się zmienił, dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Polski podczas ostatniej międzynarodowej przerwy eliminacji mistrzostw świata z Andorą i Węgrami. W przypadku Villi cieszył się solidną kampanią osobistą, występując 18 razy we wszystkich rozgrywkach, i był podekscytowany drugim zespołem, zastępując Deana Smitha na stanowisku menedżera Stevena Gerrarda. Odkąd Gerrard przejął dowodzenie, Villa wygrała cztery, przegrała dwie, a obie porażki wpadły w ręce sześciu najlepszych drużyn. Miasto Manchester i Liverpool.

Chociaż z pewnością jest wiele różnic między drużyną Villi a reprezentacją Polski, Cash powiedział, że jest bardzo zadowolony ze wspólnych treningów i gry. Bayern MonachiumRobert Lewandowski, w tym momencie tylko kilka razy. W niedawnym wywiadzie dla Doc Sport (przez Poczta w Birmingham) „W służbie międzynarodowej trening nie jest długi i ciężki, bo oczywiście masz mecze.

Przez cały czas Cash spędza sporo czasu wędrując do przodu, zwłaszcza po tym, jak otrzymał więcej ofensywnej wolności, odkąd Gerrard Villa przejął dowodzenie. Pod koniec piłek rzucanych z prawej strony przez automatycznego finiszera, takiego jak Lewandowski, Cash znacznie ułatwia swoją pracę, ale wywiera presję, aby zapewnić równomierne wybicie. „Jego finisz to kolejny poziom! Wszystko, co musisz zrobić, to zostawić go tam, a następnym razem będziesz mieć piłkę w górnym rogu! Zanim go ukrzyżowałem, powiedział: „Ponieważ się do tego przyzwyczaił, pomyślałem, że powinienem to wpłacić na gotówkę”.

Zdjęcie: Nick Pots / PA Images za pośrednictwem Getty Images

Jesienią 2020 roku dołączył do Villi z Nottingham Forest, a Cash, jeden z najlepszych obrońców w Premier League, był na dobrej drodze. Chociaż mógł przełamać trudną ścieżkę w seniorskiej drużynie Anglii, wie, jak bardzo skorzysta na grze z takimi graczami jak Lewandowski dla Polski. „Granie z takimi graczami jest dla mnie mądre. Był też jednym z najlepszych graczy na świecie i wspaniale było być przy nim podczas treningu, w sporcie, na boisku treningowym i rozmawiać z nim ”- wyjaśnił.

READ  Anand o dzikich kartach w Superbed Rapid & Blitz w Polsce