15 listopada, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matthew Perry odpoczywa w Los Angeles

Członek obsady Matthew Perry na premierze serialu telewizyjnego „The Kennedys After Camelot” w Paley Center for Media w Beverly Hills, Kalifornia, USA, 15 marca 2017 r. Zdjęcie: Mario Anzoni/Reuters. Uzyskanie praw licencyjnych

3 listopada (Reuters) – Zmarły w sobotę w wieku 54 lat aktor Matthew Perry został pochowany w piątek na cmentarzu w Los Angeles podczas ceremonii, w której uczestniczyli jego krewni i koledzy z serialu komediowego „Przyjaciele”, który odniósł ogromny sukces W latach dziewięćdziesiątych. Zgłoszono, powołując się na zdjęcia.

Żałobnicy zebrali się na cmentarzu Forest Lawn w dzielnicy Hollywood Hills w Los Angeles, niecałe kilometr od studia Warner Brothers, w którym kręcono serial. Jest to także miejsce spoczynku wielu gwiazd Hollywood, w tym Michaela Jacksona, Lucille Ball i Elizabeth Taylor.

Perry, który grał Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele” w latach 1994–2004, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles, powodując wielki smutek wśród swoich fanów i innych celebrytów.

W poniedziałek pięciu współpracowników serialu złożyło hołd poległemu koledze we wspólnym przesłaniu, opłakując jego śmierć i nazywając ją „niezgłębioną stratą”.

Media, w tym TMZ i Page Six dziennika New York Post, doniosły o piątkowym wydarzeniu, publikując zdjęcia lotnicze i zdjęcia zrobione z dużej odległości przedstawiające uczestników.

TMZ podało, że obecnych było pięciu współpracowników „Przyjaciół”: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer.

Strona szósta podała, że ​​byli tam także ojciec Perry’ego, John Bennett Perry, i jego ojczym, Keith Morrison.

TMZ podaje, że wokół miejsca pochówku wzięło udział około 20 osób ubranych na czarno.

Firma Forest Hills nie odpowiedziała na prośbę Reutersa o potwierdzenie.

Gwiazdy „Przyjaciół” wydały we wtorek wspólne oświadczenie, w którym stwierdziły, że są „głęboko zdruzgotane stratą”, i dodały, że w odpowiednim czasie będą miały więcej do powiedzenia.

Przyczynę i sposób śmierci Perry’ego określi biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles po przeprowadzeniu sekcji zwłok i badaniach toksykologicznych.

Śmierć Perry’ego nastąpiła rok po opublikowaniu jego pamiętników „Przyjaciele, kochankowie i wielka, straszna rzecz”, w których opisano jego trwającą od kilkudziesięciu lat walkę z uzależnieniem od środków przeciwbólowych i alkoholu. Perry powiedział wówczas, że był trzeźwy od około 18 miesięcy.

Również w piątek uruchomiona została fundacja imienia Perry’ego, której zadaniem jest wspieranie osób cierpiących na uzależnienia. Fundacja Matthew Perry’ego uhonoruje jego dziedzictwo, będzie kierować się jego słowami i doświadczeniami oraz kierować się jego pasją, aby zmieniać życie tak wielu ludzi. Możliwe” – jej zdaniem strona internetowa.

Witryna zaczyna się od cytatu Perry’ego: „Kiedy umrę, nie chcę, żeby pierwszą rzeczą, o której mowa, byli „przyjaciele”. Chcę, żeby pierwszą rzeczą, o której mowa, było pomaganie innym”.

(Raport: Daniel Trotta z Carlsbad w Kalifornii i Steve Gorman w Los Angeles – przygotowany przez Mahometa dla Biuletynu Arabskiego) Redakcja: Jimmy Freed

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

Uzyskanie praw licencyjnychotwiera nową kartę

Daniel Trotta jest korespondentem ds. spraw narodowych USA zajmującym się wodą/pożarem/suszą, rasą, bronią, kwestiami LGBTQ+ i najświeższymi wiadomościami w Ameryce. Trotta mieszkał wcześniej w Nowym Jorku, a obecnie w Kalifornii i relacjonował najważniejsze doniesienia prasowe w USA, takie jak zabójstwo Trayvona Martina, masowa strzelanina 20 pierwszoklasistów w szkole podstawowej Sandy Hook oraz klęski żywiołowe, w tym superburza Sandy. W 2017 roku otrzymał nagrodę NLGJA za doskonałość w uwzględnianiu osób transpłciowych. Wcześniej pracował na Kubie, w Hiszpanii, Meksyku i Nikaragui, zajmując się najważniejszymi wydarzeniami o zasięgu globalnym, takimi jak normalizacja stosunków kubańsko-amerykańskich i zamach bombowy na pociąg w Madrycie dokonany przez islamskich ekstremistów.