24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeremy Renner jest obecnie poza operacją z powodu urazów klatki piersiowej i ortopedycznych po wypadku z pługiem śnieżnym

Jeremy Renner jest obecnie poza operacją z powodu urazów klatki piersiowej i ortopedycznych po wypadku z pługiem śnieżnym

Aktualizacja 01.03.2022: Gwiazda Marvel Cinematic Universe i Hawkeye, Jeremy Renner, jest już po operacji, ale pozostaje na oddziale intensywnej terapii po wypadku związanym z odśnieżaniem.

Jak wspomniałem różnorodnyTeraz potwierdzono, że gwiazda doznała tępego urazu klatki piersiowej i kości, ponieważ Renner pozostaje w krytycznym, ale stabilnym stanie.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, Truckee Meadows Fire & Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Schiff oraz rodzinom Carano i Murdock” – czytamy w oświadczeniu rzecznika Reinera. . „Są również bardzo przytłoczeni i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Oryginalna historia 01.02.2022: Jeremy Renner z Hawkeye jest w „krytycznym, ale stabilnym” stanie po tym, jak brał udział w wypadku z odśnieżaniem w pobliżu Reno w stanie Nevada.

Jak wspomniałem różnorodny, Przedstawiciel Rennera potwierdził tę wiadomość i podzielił się, że aktor MCU jest w dobrych rękach.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym z powodu obrażeń, jakich doznał w wyniku wypadku związanego z pogodą podczas odgarniania śniegu” – powiedział przedstawiciel Rennera. „Jego rodzina jest z nim i otrzymuje doskonałą opiekę”.

Funkcjonariusze z biura szeryfa hrabstwa Washoe zareagowali na „traumatyczny” uraz w pobliżu autostrady Mount Rose w Reno w stanie Nevada około godziny 9:00 czasu PST w niedzielę, 1 stycznia.

„Po przybyciu zastępcy skoordynowali z Okręgiem Ochrony Przeciwpożarowej Truckee Meadows i REMSA Health zorganizowanie transportu medycznego Jeremy’ego Rennera do lokalnego szpitala. Pan Renner był jedyną stroną zaangażowaną w incydent.”

Nie podano żadnych dalszych szczegółów, ale zespół dochodzeniowy szefa policji „obecnie bada okoliczności incydentu”.

Renner jest właścicielem domu w hrabstwie Washoe i ma go od wielu lat aktualności 4, Hrabstwo właśnie miało potężną burzę śnieżną w sylwestra i ponad 31 000 osób straciło prąd.

Renner po raz pierwszy pojawił się jako Hawkeye w MCU w Thorze z 2011 roku i był jedną z gwiazd pierwszego filmu Avengers. W 2022 roku zagrał w serialu Disney + Hawkeye u boku Kate Bishop Hailee Steinfeld .

READ  Mo'Nique i Lee Daniels rozstrzygają 13-letni spór, gdy aktorka wkracza do Demonicznego Domu Netflixa

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @pracownik i dalej skurcz.