22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matthew Morrison jako sędzia w programie Fox's Więc myślisz, że potrafisz tańczyć - termin

Matthew Morrison jako sędzia w programie Fox’s Więc myślisz, że potrafisz tańczyć – termin

To było krótkotrwałe Lis’s Jeśli myślisz, że umiesz tańczyć dla Mateusz Morrison. ten wesoły ałun, który był? Właśnie ogłoszono w kwietniu Jako nowy sędzia w przebojowej serii konkursów tanecznych z JoJo Siwą, opuszcza program po nieprzestrzeganiu protokołów produkcyjnych. Ta wiadomość pojawia się tydzień po premierze 17 sezonu.

„Uzyskiwanie szansy na bycie sędzią Jeśli myślisz, że umiesz tańczyć To był dla mnie niesamowity zaszczyt. „Dlatego bardzo przykro mi poinformować, że opuszczam program” – powiedział Morrison w oświadczeniu dostarczonym do Deadline. „Po sfilmowaniu rund testowych do pokazu i zakończeniu selekcji 12 finalistów, nie przestrzegałem protokołów produkcji konkursowych, co uniemożliwiło mi sprawiedliwą ocenę konkursu. Nie mogę wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych i będę razem z wami obserwować to, co robię wiem, że będzie to jeden z najlepszych sezonów w historii” .

Źródła poinformowały Deadline, że nowy sędzia, który dołączy do Siwy i Stephena „tWitcha”, przewodniczącego panelu, zostanie wkrótce ogłoszony w kolejnej rundzie odcinków konkursowych, która rozpocznie się 15 czerwca. Morrison pojawia się w sumie w czterech nagranych odcinkach.

Cat Deeley prowadzi długotrwałą serię, w której występują wykwalifikowani tancerze w wieku od 18 do 30 lat, prezentujący swoje talenty w różnych stylach tanecznych, w tym współczesny, step, hip-hop, sala balowa, animacja i breakout.

Seria jest produkowana przez 19 Entertainment i MRC firmy Industrial Media. Rosie Sychik jest prezenterką i będzie współprodukować produkcję wraz ze współtwórcami Lythgoe, Jeffem Thackerem, Elim Holzmanem i Aaronem Saidmanem.

nas co tydzień Był pierwszym, który zgłosił odejście Morrisona.

READ  Były prezes TNA pojawia się na Impact Slammiversary