16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marksista: Latvia Drive ERC jest lepszy niż polska platforma – FIA ERC

Marksista: Latvia Drive ERC jest lepszy niż polska platforma – FIA ERC

Marxik: Latvia Drive jest lepszy niż polska platforma ERC

Mico Marxic bardziej liczył na swoją motywację do zdobycia szóstego miejsca w Rickym Libezie niż występ, który wywalczył na podium podczas swoich pierwszych Rajdowych Mistrzostw Europy FIA w Polsce w zeszłym miesiącu.

Marxic, członek ERC-Michelin’s Talent Factory, zakończył w czerwcu pierwszą trójkę domowej rundy ERC, po mocnym początku sezonu 2021 na Łotwie w ostatni weekend, ze swoim zespołem Arlene ஸ்கkoda Fabia Rally 2 w ostatni weekend. koło Evo.

Kierowany przez rodaka Simona Kospotorsika, Marks zdobył pozycję w kwalifikacjach, a następnie przejechał trzy do pięciu etapów.

Na zakończenie w Libei w sobotni wieczór 25-letni Marks powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to [performance] Świadectwem naszej stabilności i dobrej prędkości na szybkich drogach szutrowych. Raj Bolsky był dla nas trzeci i nasz pierwszy etap w ERC był bardzo dobry, ale ten rajd, powiedziałbym o jeździe, był jeszcze lepszy. Cóż, finał jest na szóstym miejscu, co nie jest złe, bo tutaj są najlepsi kierowcy z mistrzostw świata, ale jesteśmy wolniejsi od tych z prędkością 0,4 V na kilometr, co jest dla nas dużą poprawą. ”

Mistrz Polski 2019 kontynuował: „Dobrze rozumiemy również techniczną jazdę, ustawiliśmy samochód w doskonałym stanie szutrowym, bawiliśmy się świetnie, podobało nam się, byliśmy w trakcie. W przyszłym roku będziemy jeszcze bliżej najlepszych ludzi, bo to jest nasz cel. Pierwszy rok [in 2020] Nasz debiut był wtedy, gdy wszystko było nowe, tak jak tegoroczna hybryda, korzystamy z doświadczeń z rajdów z zeszłego roku, ale będą nowe rajdy i mamy nadzieję wykorzystać nasze doświadczenia na scenie w przyszłym roku. ”

READ  Polska i Litwa wzywają UE do pomocy nielegalnej białoruskiej imigracji