18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Łukasz Fabiański przekonuje, że Polska „ma szansę” na mistrzostwo świata, nawet jeśli nie jest „faworytem”.

Łukasz Fabiański przekonuje, że Polska „ma szansę” na mistrzostwo świata, nawet jeśli nie jest „faworytem”.

Łukasz Fabiański żartuje, że Polska „ma szansę” wygrać mistrzostwa świata, mimo że nie jest „wielkimi faworytami” w Katarze… Bramkarz West Ham mówi, że „naprawdę podobała mu się” przerwa w międzynarodowej piłce

  • Łukasz Fabiański z West Hamu optymistycznie ocenia szanse Polski na mundialu
  • 37-letni bramkarz zakończył karierę reprezentacyjną po zeszłorocznych mistrzostwach Europy
  • Mimo że nie jest „faworytem”, twierdzi, że jego naród wciąż „ma szansę wygrać”
  • Opisał również, jak „naprawdę cieszył się” z wycofania się z areny międzynarodowej

Łukasz Fabiański uważa, że ​​nadzieje Polaków na awans do fazy pucharowej mistrzostw świata po raz pierwszy od 1986 roku opierają się na inauguracyjnym meczu z Meksykiem.

Polska rozpocznie kampanię we wtorek, mając nadzieję na wyjście z grupy złożonej z Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Argentyny Lionela Messiego.

Drużyna Czesława Michniewicza ostro gra Argentyna jest ostatnia w swojej grupie, a były bramkarz reprezentacji Polski Fabiański wie, że zwycięstwo z Meksykiem wyśle ​​Polskę do meczu z Arabią Saudyjską. Messi i spółka

Łukasz Fabiański z West Hamu twierdzi, że Polska ma szansę na zdobycie mistrzostwa świata.

Czesław Micniewicz zmierzy się z Meksykiem w pierwszym meczu we wtorkowe popołudnie.

Czesław Micniewicz zmierzy się z Meksykiem w pierwszym meczu we wtorkowe popołudnie.

„Zawsze chodzi o pierwszy mecz” – powiedział bramkarz West Ham Fabianski. „To zawsze wyznacza standardy. W przeciwieństwie do Euro, nie chcesz grać w rewanżu pod presją, ponieważ tylko dwie najlepsze drużyny przechodzą.

READ  Sądy UE orzekają przeciwko Polsce w sprawie powoływania sędziów

„W Polsce, z mojego punktu widzenia, pierwszy mecz z Meksykiem uważamy za kluczowy, drugi mecz zadecyduje, czy już awansujemy”.

„Kiedy już się zakwalifikujesz, grasz z dużymi przeciwnikami, ale tak naprawdę nie masz pojęcia o dużych turniejach. Faworyt nie zawsze wygrywa mecz. Zawsze istnieje poczucie, że mniejszy zespół ma większe szanse na wygraną.

Fabiański będzie oglądał te Mistrzostwa Świata z domu, po zeszłorocznych mistrzostwach Europy, po 57 występach w reprezentacji swojego kraju. Od debiutu w Polsce w 2006 roku opuścił tylko jeden ważny turniej – Euro 2012 – z powodu kontuzji.

Fabiański rozegrał 57 meczów w reprezentacji Polski, zanim przeszedł na emeryturę pod koniec ubiegłorocznych Euro.

Fabiański rozegrał 57 meczów w reprezentacji Polski, zanim przeszedł na emeryturę pod koniec zeszłorocznych Euro.

I nigdy tego nie przegapił.

„Byłem gotowy, aby przejść na emeryturę nieco wcześniej, ale Euro zostało nieco przesunięte z powodu Covid, ale myślę, że byłem gotowy” – powiedział Fabiański.

Jestem gotowy. Teraz, kiedy oglądam mecze, bardzo im kibicuję, ale nigdy ich nie oglądam i żałuję, że nie brałem w tym udziału. Cieszę się, że jestem kibicem.

„Odkąd przeszedłem na emeryturę, cieszyłem się każdą przerwą reprezentacyjną. To mnie zaskoczyło. Decyzja i czas były doskonałe. Pomógł mi pozostać w dobrej formie. To zrobiło ogromną różnicę.

37-latek rozegrał w tym sezonie 15 występów w Premier League dla West Ham

37-latek rozegrał w tym sezonie 15 występów w Premier League dla West Ham