22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luers rozpoczął działalność w Polsce – The Spirits Business

Luers rozpoczął działalność w Polsce – The Spirits Business

Holenderska marka wódki Luers poszerza swój międzynarodowy zasięg i jest już dostępna w Polsce.

Luers ma dostęp do ponad 150 lokalizacji w branży handlowej w Polsce

Louers ma dostęp do ponad 150 lokali w branży branżowej w kraju, w tym do czołowego klubu nocnego Level 27 w Warszawie. Będzie także obecny w dziewięciu sieciach sklepów monopolowych premium.

Założyciel Luers, Willem Luers, powiedział: „To notowanie zapewni firmie Luers przewagę na polskim rynku. Cenimy sobie nasze nowe partnerstwo. Wierzymy, że ich wiedza i doświadczenie w gastronomii przyczynią się do ugruntowania pozycji naszej wódki na polskim rynku.

„Ambicją zawsze było zbudowanie silnej marki na największych rynkach wódki w Europie. Kiedy nasza wódka ugruntuje swoją pozycję na rynkach takich jak Polska, nasza pozycja wyjściowa będzie bardzo silna w ekspansji na Amerykę Północną i Azję.

W całej Europie dystrybucją wódki Anchor zajmuje się firma Amsterdam Spirits.

W ubiegłym roku znacznie zwiększyła swoją obecność w regionie, wprowadzając swoje produkty w Słowenii, Serbii, Chorwacji, Estonii, Rumunii, Finlandii i Danii.

Wyprodukowana w Holandii wódka jest sześciokrotnie destylowana, filtrowana przez 12 warstw pyłu węglowego i butelkowana z mocą 40% ABV. Płyn znajduje się w srebrnej, chromowanej butelce nabijanej kolcami.

Podczas degustacji w ciemno The Vodka Masters 2023 Luers otrzymał Masters Medal – najwyższe wyróżnienie konkursu.

Jego sugerowana cena detaliczna w Europie waha się od 99,95 EUR do 149,95 EUR (108–162 USD).

READ  Byłem świadkiem oszałamiającej zorzy polarnej w Polsce i na Słowacji i zrobiłem te 16 zdjęć.