24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ludność i możliwości rozwoju gospodarczego Polski

Ludność i możliwości rozwoju gospodarczego Polski

Polska, okrzyknięta czempionem wzrostu UE w 2019 r., doświadczyła w 2020 r. znacznych skurczów gospodarczych. Odrodzenie Govt-19 doprowadziło do dwukrotnego spadku tempa wzrostu PKB w kraju.

Nowy Jork, sierpień 11, 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – Reportlinker.com ogłasza wydanie „Szanse dla rozwoju ludności i gospodarki Polski” – https://www.reportlinker.com/p06128363/?utm_source=GNW
Ryzyko gospodarcze związane z ograniczeniami COVID-19 Druga fala wirusa dotarła do kraju na początku 2021 roku. Czy Polska powróci do przedepidemicznego etapu rozwoju? Jak ważny jest polski rynek krajowy dla późniejszego ożywienia COVID-19? W niniejszym opracowaniu badacz analizuje trendy gospodarcze i gospodarcze Polski do 2025 roku. Analiza ta obejmuje dogłębne badanie czynników i mechanizmów kontroli polskiej gospodarki w latach 2020-2025. W ciągu ostatnich 5 lat Polska rozwijała się stabilnie. Globalną konkurencyjność wspierają pozytywne reformy biznesowe. Ta dalekowzroczna, ogromna ocena ekonomiczna obejmuje złożone globalne problemy mające wpływ na polską gospodarkę i jej wpływ na handel, wydatki rządowe i wzrost PKB. Raport przedstawia również perspektywę długoterminowego wpływu COVID-19 na krajowe i regionalne perspektywy wzrostu gospodarczego. Ponieważ starzejąca się populacja stale rośnie, w ciągu następnej dekady w kraju nastąpią przeobrażające się zmiany demograficzne. Kolejnym kluczowym aspektem niniejszego opracowania są perspektywy społeczne dla Polski, które obejmują ważne wskaźniki zdrowotne, takie jak profil choroby, klimat ubezpieczenia zdrowotnego i stan zdrowia publicznego. Badanie to dogłębnie bada szybko rozwijające się miasto oraz zmieniającą się wielkość i gęstość zaludnienia. Poprzez dogłębną analizę społeczno-ekonomiczną, analityk szczegółowo określił możliwości wzrostu gospodarczego dla firm. Niniejszy raport określa kontekst tych możliwości i wzywa firmy do podjęcia działań na rzecz wzrostu. Podobnie, badanie to identyfikuje i rozwija najlepsze strategiczne potrzeby firm, aby zapewnić wzrost w tych niepewnych czasach.
Przeczytaj pełny raport: https://www.reportlinker.com/p06128363/?utm_source=GNW

O Łącznik raportów
ReportLinker to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do badania rynku. Reportlinker wykrywa i porządkuje najnowsze dane branżowe, dzięki czemu otrzymujesz wszystkie potrzebne badania rynku — natychmiast, w jednym miejscu.

READ  Polska wysyła do domu sześciu pływaków z Tokio

__________________________

CONTACT: Clare: [email protected] US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001