23 kwietnia, 2024

Lokalne podsumowanie: hokej kobiet Yarmouth / Freeboard przypadł Edwardowi Little’owi / Levittowi / Polska

North Yarmouth – Edward Little / Lewitt / polska drużyna hokejowa pokonała w poniedziałek Yarmouth / Freeport 5:2, gdy Sofia Hartley strzeliła gola dla pary.

Red Edis (3-1-1) po dwóch sezonach objęło prowadzenie 5:0. Gianna Costagna, Eve Martino i Carolyn Adette strzeliły gola dla Edwarda Little’a, wspomagane przez Kylie Spuknardi i Alyssę Prosser.

Dla Clippers (2-3), Rosie Panenka i Sadie Cornes strzelili punkty w trzeciej tercji. Drea Rydout i Katy Tracy otrzymali pomoc.

Koszykówka chłopców

Świerkowa Góra 56, Lizbona 55: Owen Bryant ostatecznie rozstrzygnął ten ciężki mecz klasy B na południu.

Drużyny awansowały do ​​czwartej kwarty 36-36, ale Lizbona miała 10 punktów przewagi na około dwie minuty przed końcem. Spruce Mountain używała tylko sześcioosobowego spinu przez całą grę, zmuszając dodatkowy czas do odwetu strzałem Jadena Perralda (pięć punktów) w brzęczyk.

Bryant prowadził wszystkich strzelców z 12 punktami i 18 punktami w czwartej kwarcie i dogrywce. Jace Bessie dodał 14, a Ian York 10 za Spruce Mountain.

Akademia Manmouth 73, Viscassette 15: Sammy Calder zdobył gorącą rękę i 23 punkty, aby umieścić Wolverines (0-4) niepokonane Mustangi (5-0) na Manhattanie.

Sami Golder, Alex Orney i Hayden Fletcher zdobyli po dziewięć punktów dla Monmouth. Nate Shutty zdobył osiem punktów dla Viscosset.