18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Livestream Poland: Warsaw Mets @ Silesia Rebellion Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Warszawa Mets (2-4) zapewniają Śląska Rebelia Katowice (2-4) Niedziela na tej playoffach o dziką kartę Polska Liga Piłki Nożnej. Spotyka się Wygrana od 0-4 na starcie i wykonana po sezonie. Dziś z pewnością zmierzą się z tym Powstańcy Drużyna wygrała 34-0. Obie drużyny spotkały się w drugim tygodniu sezonu, z których jedna to Spotyka się Brak dwupunktowej zmiany, Nail stracił Bitter 20-22.

Śląsk I rozgrywający John Mullin Pokazali błyskotliwość swoich umiejętności, grając w konkurencyjne gry z tak doskonałymi zespołami nasiennymi Lolandczycy I Sokoły. Dziś będą mieli okazję pokazać swoje postępy z drugiego tygodnia sezonu przeciwko czerwonemu upałowi Spotyka się Zespół.

Warsaw Mets @ Silesia Rebels Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Powstańcy Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem Rosyjski Gracz liniowy Michael Desin i obrońca Davian Young. Young to jeden z najbardziej ekscytujących graczy w lidze. Rozegrane przez cały czas Speedster rozgrywający, Kick Returner, Biały odbiornik, Back Run i Wicemistrz buntownika Zespół. Młody i przyjacielski plecy defensywne Heidrin Linda Aby pomóc w opanowaniu niebezpiecznych Warszawa Mets Atak, który chce przejść na cztery lub pięć szerokości i rozprzestrzenić się wokół piłki.

Czerwony gorący Warszawa Mets Są w ostatnim sezonie po wygraniu dwóch ostatnich meczów. Rozgrywający Dawid Asz Jego dokładność, nieuchwytność i doświadczenie uczyniły go jednym z najlepszych selekcjonerów w lidze Spotyka się Przestępstwo, które można zaliczyć w dowolnej grze. Poszukaj poprzedniego Uniwersytet Teksasu (NCAA D1) Rozrusznik ponownie obraca dziś igłę przeciwko temu biegaczowi.

W obronie podatnik Chucky Blair To Spotyka się Zawierają zabezpieczenia Powstańcy Bartech biegnie za Słomką. Polskie Ponownie demonstruje zdolność do wyrywania dużych biegów i pokonywania trudnych jardów w każdej sytuacji. Zdolność gracza do ścigania biegnących plecami i wymuszania potknięć może być dzisiaj inna.

READ  Polski prezydent powiedział, że atak Hamasu na Izrael odwraca uwagę świata od Ukrainy

Spotyka się I Powstańcy Stworzyłem klasyczną grę w kwietniu, a fani Polska Liga Piłki Nożnej Nie oczekuj niczego mniej niż ta recenzja. Tym razem mecz zakończy niefortunny sezon drużyny, a zwycięzca jest o krok do przodu. Polska Miska.

Zobacz grę na żywo tutaj. Warsaw Mets @ Silesia Rebels Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Lista Rebelii Silasa Katowice

Lista Mets Warszawskich