18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Licencja Donalda Duskina została zawieszona na 3 miesiące

Były przywódca UE Donald Tusk, obecnie przywódca polskiej opozycji, bierze udział w masowym proteście w Warszawie, w sobotę, 6 listopada 2021 r., przeciwko krytykom, którzy za śmierć w zeszłym miesiącu obarczyli polską ustawę aborcyjną w sobotę 6 listopada 2021 r. 30-letnia kobieta jest w ciąży.Żarek Sokołowski / AB

WARSZAWA, Polska (AP) – Prawo jazdy byłego urzędnika UE Donalda Duskina zostało w sobotę zawieszone przez polską policję i ukarane grzywną za przekroczenie prędkości.

64-letni Dusk, obecnie lider głównej polskiej opozycji Platformy Obywatelskiej, powiedział w sobotę na Twitterze, że grzywna jest „wystarczająca” i przyjął ją „bez debaty”. Jego prawo jazdy zostało zawieszone na trzy miesiące i zdobył 10 punktów karnych oraz mandat za przekroczenie prędkości z 24 dozwolonych.

Policja w Malawi, w centralnej Polsce, gdzie zatrzymano Dusk, poinformowała, że ​​64-letni kierowca miał zawieszone prawo jazdy na trzy miesiące po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość 50 kilometrów (31 mil) w terenie zabudowanym. Bilet prędkości. 50 km z ograniczeniem prędkości.

Część komentarzy pod tweetem Tuskina poruszała kwestię niebezpiecznych wypadków drogowych spowodowanych wypadkami drogowymi z dużą prędkością w Polsce.

READ  Polska zamawia lekkie transportery opancerzone Kleszcz dla armii