16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

LG Electronics uczestnikiem Vogue Summit w Polsce

LG Electronics uczestnikiem Vogue Summit w Polsce

Liderzy branży biorą udział w dyskusji podczas wrześniowego Business Fashion Environment Summit w Warszawie. (LG Elektronika)

Mając wspólny cel, jakim jest osiągnięcie stabilności w branży mody, południowokoreańska firma technologiczna LG Electronics wzięła udział w konferencji środowiskowej organizowanej przez światowy magazyn modowy Vogue w Polsce, podała firma w poniedziałek.

W zeszłym miesiącu po raz drugi odbył się szczyt Business Fashion Environment, zorganizowany przez Vogue Polka i Boston Consulting Group, a LG wzięło w nim udział jako oficjalny partner, demonstrując swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska.

Wydarzenie odbyło się ze świadomością stabilności społeczeństwa w Polsce. Zgodnie z adaptacją konsumencką do zrównoważonego rozwoju w raporcie modowym opublikowanym w maju, 75 procent Polaków uważa zrównoważony wzrost za kluczową kwestię.

„Dlaczego marki są ważne?” W sesji pt.

Reżyser obiecał skoncentrować się na tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez promowanie innowacji LG, aby wszyscy konsumenci mogli żyć lepiej.

LG jest bardziej niż kiedykolwiek zaangażowane we wspieranie celów zrównoważonego rozwoju, takich jak zapewnienie neutralności węglowej do 2030 r. i całkowite przejście na energię odnawialną do 2050 r., powiedział przedstawiciel LG w oświadczeniu.

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu.  (LG Elektronika)

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu. (LG Elektronika)

Telewizory LED LG wymagają mniej plastikowych części niż konwencjonalne telewizory i nie wymagają podświetlenia, jak podał urzędnik w przykładzie. Telewizory OLED tej firmy nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak kadm i iryd.

„Mając na celu bycie zrównoważoną firmą na pierwszym miejscu, LG Electronics chętnie współpracuje z podobnie myślącymi firmami z różnych branż i wprowadza innowacje przyjazne dla środowiska.

Piosenka Su-hyun ([email protected])

READ  Ukraińscy uchodźcy widzą światło w Polsce po tygodniach w strefie brutalnej wojny