16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Daisy Falcons zostaje HC i podpisuje kontrakt ze Stevens

Grafika: Igor Lazarević

ten Sokoły Taichi Z Polska Liga Piłki Nożnej Ogłosili, że podpiszą stan Waszyngton Rodzinny Agi Stevens Jako ich nowy główny trener.

Stevens skomentował dołączenie w 2021 r. Polska Współmistrzowie:

„Możliwość poprowadzenia tak utalentowanego mistrza zespołu, jak Falcons, jest absolutnie niesamowita. Nie mogę się doczekać powrotu do Taich w tym tygodniu, aby poznać personel i graczy. To wyjątkowa okazja, aby przejąć kontrolę nad uznanym, udanym projektem z pięknym obiekty i wspaniała społeczność za nim. Otwierają się miejsca pracy głównego trenera, sytuacje, które trzeba odbudować. Oczywiście tutaj jest zupełne przeciwieństwo i jest to coś, czego nie mogę przepuścić ”.

Od 32 lat Mount Vernon, Waszyngton, Absolwent Uniwersytet Stanowy Waszyngton, Pełnił funkcję koordynatora Ravensburg Racerbacks Z Niemiecka liga piłkarska. Tego lata mecz Stevensa pomógł Ravensburg Zdobądź 28 punktów i 370 jardów na mecz, co jest dobre na piąty atak w lidze.

Stevens bierze na siebie odpowiedzialność Taichi Utalentowany i doświadczony projekt. ten Bałkany W tym sezonie mecz o mistrzostwo potoczył się do góry nogami. Pomimo szeregu kontuzji, South Polska Zespół miał profesjonalne podejście i był legalną konkurencją polska piłka nożna Liga. Stevens skomentował kulturę Bałkany Projekt:

„Profesjonalne podejście, przejrzystość i hojność zarządu były dużym czynnikiem. Taichi to małe miasteczko ze wspaniałą i rozwijającą się społecznością.

Pomimo młodego wieku The Bałkany Zdobądź doświadczonego gracza Stevens Trener od 15 lat. Przed podpisaniem z boksy wyścigowe, Stevens Mianowany główny trener Katalońskie Grizzlies w Francja I ten Rycerze Snowmo w austriacki Pierwsza liga, ale oba sezony zostały odwołane z powodu infekcji.

Był głównym trenerem Przedwózkowe Popcuts w Czech Dywizja 1 prowadzi ligę w 2019 roku, prowadząc ich do sezonu 4-4. Przed wejściem do środka Europa, Stevens Był trenerem Running Packs Lindsay Wilson College (NAIA) (2016-17) Pomaga zespołowi w ustanowieniu rekordu 11-2 z początkowym biegiem, aby zdobyć wszystkie wyróżnienia konferencyjne. Trenował piłkę nożną w liceum Waszyngton Państwo, a nawet Earlham College (Div III) w Richmond w stanie Indiana.

READ  Francja spisała się znakomicie w europejskich kwalifikacjach, wygrywając z Polską i ożywiając kampanię

Stevens Był obiecującym przewoźnikiem piłkarskim i torowym stan Waszyngton Przed kontuzją kończącą karierę.

Przeczytaj więcej o piłkarskiej podróży Stevena