24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lewandowski „nie wystarczy” na cud Polski

Lewandowski „nie wystarczy” na cud Polski

Polski nie będzie na Euro 2024

Polska Roberta Lewandowskiego wiedziała, jakie wyzwanie czeka ją w ostatnich dwóch dniach kwalifikacji do Eurocopa 2024, ale wydawała się duża, a „kij” był za duży. Przepustka na kontynentalne zawody jest bardzo „droga”, a wyzwanie dla Polaków było maksymalne, bo musieli wszystko wygrać. Wyszedł z zamiarem „zabicia” próby zdobycia trzech punktów, które mogłyby być złotem przed Czechami. Ale to nie było możliwe.

Powrót Lewandowskiego nie wystarczył, aby uniknąć spadku Polski w klasyfikatorach Eurocopy. Musieli wygrać w ten piątek i próbowali, bo było to bardzo skomplikowane. W meczu z Mołdawią oczekuje się, że Czechy wygrają trzy opcje. Albania potwierdziła swój bilet, ale nadal szuka pierwszego i miejsca, a także towarzysza w losowaniu fazy grupowej. Polska ma 11 punktów, a Jarosław Silhawi ma 12 punktów.

Impreza w Warszawie z wieloma kontrowersjami

Prawda jest taka, że ​​szczególnie na tej imprezie w Warszawie areny skakały z wielkim liderem i inspiracją do ataku oraz bardzo konkurencyjnie z Lewandowskim, choć nie ucierpiało zbytnio z powodu „baterii” narzuconej Stankowi. . Po pierwszej, bardzo poruszającej części, zaprezentowano możliwości i bez wyraźnego polecenia, Piotrowski okazał się „bohaterem” Polaków i przez 38 minut zajmował głębokie miejsce w siatce po kiepskiej odmowie ze strony rywala upolowania balonu.

W Warszawie zapanował pokój, ale nie trwał on długo. Najważniejszy „hit” nastąpił na początku drugiej połowy, kiedy Tomas Sucek dośrodkował prawą nogą po bezpośrednim faulu i dał gościom remis. Polska nie poddała się i szukała kolejnego gola po pierwszym strzale Adama Buksy, a potem Lewandowskiego, który minął poprzeczkę. To wydawało się wystarczające. Czesi odpowiedzieli podwójną szansą, po strzale Soska i Zimy.

Lewandowski bez powodzenia z Polską

Napastnik FC Barcelony Chevrons nie dokończył słuchania swojej selekcji, po otrzymaniu podania w głębi Zalewskiego dostał nową szansę, ale „9” była już do przodu i zagrał Desgardandos. . Przed składem Silvaviego i występami w salach, pomimo wysiłków, impreza wkroczyła na ziemię niczyją. Od bezpośredniego błędu „Levy’ego”, rękawiczek ze sprzętem ochronnym lub narożnika, w którym nie ma niebezpieczeństwa.

READ  Przywódca Polski przenosi na Białoruś taktyczną broń nuklearną Rosji, zmieniając bezpieczeństwo regionalne

Grupa, błąd dnia, kiedy nie była to już Polska, upadła po tej dacie z 14 jednostkami na czele z Albanią, Czechami (12), Polską (11), Mołdawią (10) i niżej. O drugim miejscu zadecydują w poniedziałek Wyspy Owcze (1), z dwoma wyborami w partii rywalizującej na terytorium Czech.