29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lewandowski mówi, że Polska jest w „trudnej sytuacji” po klęsce Słowacji

Petersburg: Po przegranej 2:1 ze Słowacją w meczu otwarcia w poniedziałek, polska gwiazda Robert Lewandowski powiedział, że drużyna stoi przed trudnym zadaniem awansu do ostatniej szesnastki na Euro 2020.

Napastnik Bayernu Monachium został uciszony przez słowacką obronę dowodzoną przez Milana Screeniera na tyłach centrum Interu Mediolan, który strzelił zwycięskiego gola w Sankt Petersburgu.

„Szkoda, że ​​nie udało nam się uzyskać przynajmniej równowagi” – powiedział Lewandowski polskiemu nadawcy państwowemu. płyta DVD.

„Nie jesteśmy na tyle bezpieczni, aby stworzyć jasne warunki, które doprowadzą nas do celu.

„Tego rodzaju błędów nie wybacza się na Mistrzostwach Europy.”

Polska awansowała do ćwierćfinału w 2016 roku, ujawniając swój czwarty z rzędu występ w turnieju.

Przed powrotem do Petersburga na mecz ze Szwecją 23 czerwca drużyna Paulo Sousy udaje się do Sewilli, aby w sobotę zagrać z Hiszpanią w grupie E.

– Mamy jeszcze dwa mecze. Przegraliśmy z teoretycznie słabszymi rywalami, więc jesteśmy w trudnej sytuacji – powiedział Lewandowski, strzelając tylko dwa gole w 12 meczach w głównym finale.

– Podczas meczu z Hiszpanią mam nadzieję, że pójdzie lepiej, jeśli poprawimy to, co nie działa dzisiaj, ale czuję też, że kolejni przeciwnicy będą na wyższym poziomie.

– Musimy być pewni przeciwko Hiszpanii, że nic się nie wydarzy podczas meczu takiego jak Euro – powiedział. – AFP

READ  USA wyślą wojska do Polski i Rumunii