30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

LEVEL-5 otwiera witrynę z okazji 25-lecia

LEVEL-5 otwiera witrynę z okazji 25-lecia

Poziom 5A odblokowany Prywatna strona 28 października obchodzi swoje 25-lecie.

Na stronie internetowej z okazji 25. rocznicy będzie można znaleźć kilka promocji, w tym 25 bezpłatnych tapet z pamiątkowymi napisami i specjalne prezenty.

25 darmowych teł ilustracji pamiątkowych dostępnych do pobrania Tutaj Różnice w wielkości komputerów, smartfonów i tabletów.

Poziom 5

the Giveaway zapewnia wyjaśnienia Będzie trwał od 28 października do 12 listopada o 23:59 JST. Aby aplikować, wykonaj poniższe czynności Poziom 5 na Twitterze I zatweetuj infografikę związaną z Level 5 lub grą Level 5 z hasztagiem „#レベルファイブ25 dniSpośród osób, które prześlą ilustrację, zostanie losowo wybranych 50 osób, które otrzymają zestaw dziewięciu pamiątkowych blaszanych odznak poziomu 5 z okazji 25. rocznicy. (Jest to ten sam zestaw blaszanych plakietek, który był dystrybuowany podczas Tokyo Game Show 2023. )

Poziom 5

the Kampania retweetuj Będzie emitowany od 28 października do 7 listopada o 23:59 JST. Aby aplikować, wykonaj poniższe czynności Poziom 5 na Twitterze I retweetuj Tweet z rozdaniem. Spośród tych, którzy prześlą dalej tweety, zostanie wybrane 250 osób, które otrzymają broszurę z okazji 25. rocznicy poziomu 5 oraz zestaw sześciu oryginalnych gumowych breloczków do kluczy. (Jest to ten sam zestaw książeczki i breloczka dystrybuowany podczas Tokyo Game Show 2023.)

Poziom 5

W Ćwierkać W dzisiejszym wpisie dyrektor generalny LEVEL-5, Akihiro Hino, oznajmił, że ogłosi daty premier swoich nadchodzących tytułów w listopadzie. Również w połowie listopada LEVEL-5 planuje aktualizację strony internetowej 25-lecia o specjalne komunikaty od branży i otwarte prośby o oryginalny notes pamiątkowy.

Level 5 powstał 28 października 1998 roku w Fukuoce w Japonii. W kolejności premiery prezentowane są najpopularniejsze tytuły Ciemna chmura seria, Dragon Quest VIII: Podróż Przeklętego Króla, Zbuntowana Galaktyka, Kroniki Białego Rycerza seria, Profesor Layton seria, Dragon Quest IX: Strażnicy Gwiaździstego Nieba, Jedenaście Inazuma seria, Ni no kuni serial i Zegarek Yo-kai seria.

READ  Cartier Crush: surrealistyczny zegarek typu „drip”, który stał się ulubieńcem celebrytów