2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przedawkowanie, kolejna gra Hideo Kojimy, mogła ponownie wycieknąć

Przedawkowanie, kolejna gra Hideo Kojimy, mogła ponownie wycieknąć

Pojawiły się plotki o horrorze Hideo Kojima Overdose, a w sieci pojawiły się wycieki wizerunków postaci granej przez aktorkę Death Stranding Margaret Qualley.

Według raportu przeciekającego Toma Hendersona w sprawie gry haloweZrzuty ekranu z przedawkowania z Kojimy rzekomo zaczęły pojawiać się na wielu prywatnych serwerach Discord. Przypuszczalne zrzuty ekranu krążą teraz online za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pierwsze pogłoski o przedawkowaniu pojawiły się w czerwcu, kiedy Henderson opublikował szczegóły dotyczące gry. Wygląda na to, że przeciek pochodzi z materiału pokazującego trzecioosobową rozgrywkę postaci z Qualleya eksplorującej ciemne przejścia za pomocą latarki. Kojima Productions poinformowało, że prośba o usunięcie artykułu została odrzucona.

Henderson powiedział, że zrzuty ekranu, które obecnie krążą, wydają się pochodzić z tego samego filmu z jego oryginalnego raportu z czerwca. Według oryginalnego raportu, Overdose wydaje się być oddzielone od potencjalnej kontynuacji Death Stranding, ten gwiazdor Norman Reedus mógł przypadkowo ujawnić się.

Oficjalnie Kojima współpracuje z Xboxem nad grą, którą twórca zawsze chciał stworzyć. Pojawiając się na tegorocznym pokazie gier Xbox Bethesda, Kojima powiedział, że nadchodzący tytuł będzie zawierał „zaawansowaną technologię” Microsoftu i „zmianę trendów w branży”.

Kojima w zeszłym tygodniu równie chwalił nadchodzący projekt. W wywiadzie powiedział, że jedna z jego nowych gier jest „prawie jak nowe medium”, które może zmienić rzeczy „nie tylko w branży gier, ale także w przemyśle filmowym”. Nie wiemy, do jakiego projektu się odnosi, ale prawdopodobnie chodzi o partnerstwo Xbox, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze główne wypowiedzi na temat tego projektu.

Elle Fanning i Shioli Kutsuna z Deadpool 2 mają pojawić się w nadchodzącym projekcie Kojimy, co ujawniły tajemnicze zwiastuny z ostatnich kilku tygodni. Ponownie, nie jest jasne, z jaką grą są powiązani ci aktorzy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Kojimy, zapoznaj się z jego niedawną odpowiedzią na pogłoski o jego zaangażowaniu w Abandoned Blue Box.

READ  Na nowego MacBooka Air może długo czekać

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się wiadomościami o grach wideo i rozrywką. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z drobnymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.