18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Las Vegas Raiders” Davante Adams pokazuje porównanie „Hall of Famer” Aarona Rodgersa i Dereka Carra

„Las Vegas Raiders” Davante Adams pokazuje porównanie „Hall of Famer” Aarona Rodgersa i Dereka Carra

Henderson, Neff – Śmieje się Davant Adams W niedzielę omówił swoje ostatnie komentarze, które w porównaniu wywołały poruszenie Aaron Rodgersbyły rozgrywający z Green Bay Packers, do Derek Carrnowy rozgrywający dla Las Vegas Raiders.

„Za każdym razem, gdy zmienisz rozgrywającego z Hall of Famer na Hall of Famer… byłaby to niewielka korekta” Powiedział CBS Sports: Piątek.

Rodgers, który wchodzi w swój 18 sezon w NFL, jest czterokrotnym MVP w lidze, a także został nazwany MVP w wygranym Packers Super Bowl XLV.

Carr, który rozpoczyna swój dziewiąty sezon w NFL, jest trzykrotnym profesjonalistą, który ma na swoim koncie wszystkie rekordy w historii serii Raiders i właśnie zaliczył swój pierwszy mecz playoff (złamanie prawej nogi zakończyło drugi sezon przedsezonowy 2016), ale ma rekord w karierze. sezon regularny tylko od 57-70.

Adams porównał swoje początkowe porównanie do muzycznej pomyłki.

„Bycie raperem jest tak ważne, że oczywiście musisz mieć kraty” – powiedział Adams w niedzielę. „Wiesz, że musisz mieć kraty. Linia musi tam być. Ale bardzo istotną i kluczową częścią bycia raperem jest dostawa, prawda? Nie byłem tego dnia świetnym raperem”.

„To, czego nie zrobię, to wycofanie się z tego stwierdzenia, ponieważ dlaczego Derek nie był Hall of Famer? Co miałem na myśli, pominąłem jedno słowo kluczowe, ponieważ nie o to mi chodziło. Ale myślę, że kariera Dereka to Hall of Famer Godny sławy, a dlaczego nie? Czy ma lepszego? Gracza w tej chwili? Nie. Czy wygrał Super Bowl? Jeszcze nie.

Adams i Carr byli kolegami ze studiów we Fresno State, a obecność Carra w Las Vegas była ważnym czynnikiem w wymianie odbiornika All-Pro z tymi nie na miejscu Raiders.

„Ale miałem na myśli to, 'Nawet jeśli przeniosę się z Hall of Famer do Hall of Famer, to jest to korekta. Nie mówiłem: „Hall of Famer Aaron do Hall of Famer Derek.” Więc w ogóle nie wracam do mojego oświadczenia.

READ  50-punktowa noc LeBrona, Bernard King poza księgami rekordów

W rzeczywistości Adams bronił jednorazowego i obecnego rozgrywającego.

Kariera Dereka, szczerze mówiąc, patrzy na liczby, które miał, i na czym pracował, i przez próby, przez które przeszedł w Oakland i przyjechał do Vegas, i na rzeczy, które działy się tutaj w przeszłości, że my mam nadzieję, że położymy wszystkie te rzeczy do łóżka, ale” Adams powiedział: Tak, nie przekazałem tej wiadomości tak, jak to było w mojej głowie. „Wtedy, kiedy zobaczyłem [the original quote] Napisane, sprawiło, że mój żołądek trochę opadł, ponieważ pomyślałem: „O mój Boże, jedziemy. Ludzie zamierzają to wysadzić i wezmą wszystko, co powiem, a my jesteśmy jedyną drużyną w obozie Teraz.”

Adams roześmiał się.

„Ale nie powiedziałbym, że Derek nie będzie Galerią Sław, ponieważ myślę, że pod koniec dnia – to nie wywiera na niego żadnych oczekiwań ani dodatkowej presji, ponieważ stawia tego rodzaju nacisk na siebie z powodu tego, czego oczekuje za każdym razem, gdy dotyka kortu”. „Ale tak, nie chciałem tego dokładnie powiedzieć. Powtórzę – nawet gdybym przeniósł się z jednego Hall of Famer do innego Hall of Famer, byłaby to korekta. Za każdym razem, gdy zmienisz rozgrywającego, co robię Więc weź to i biegnij z tym i rób z tym, co chcesz”.