1 października, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Recenzja: Laptop nowej generacji w ramach frameworka spełnia obietnice umożliwiające modernizację

Recenzja: Laptop nowej generacji w ramach frameworka spełnia obietnice umożliwiające modernizację

Powiększenie / Laptop Framework powraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi ulepszeniami. W dużej mierze spełnia swoje obietnice dotyczące naprawy i możliwości rozbudowy.

Andrzeja Cunninghama

To jedno Mówić Tworzysz w pełni sprawny laptop z możliwością rozbudowy. To kolejna rzecz, do której należy dążyć.

The Oryginalna ramka laptopa, którą testowaliśmy w zeszłym roku akt Wiele Wszystko jest w porządku. Jest łatwy do otwarcia i obsługi, porty można wymieniać w zależności od potrzeb, a do tego jest solidny i dobrze zbudowany, aby wytrzymać działanie tradycyjnych ultrabooków, które wymagają mniej aktualizacji, takich jak Dell XPS 13 lub Dell ThinkPad X1 Carbon.

Jednak tworzenie „zaskakująco dobrego laptopa” to nie to samo, co tworzenie laptopa z częściami, które można aktualizować, wymieniać i serwisować przez użytkownika. Aby to zrobić, musisz być na bieżąco z wydaniami nowych komponentów. Musisz zająć się niedociągnięciami swojego oryginalnego projektu (lub nawet wydać nowe wersje) bez kończenia wsparcia lub zrywania wstecznej kompatybilności z twoim projektem. A Twoja mała niezależna firma tego potrzebuje nadal istnieje Żeby mógł wykonać całą tę pracę, rok po roku, przez kilka lat.

Nie mogę powiedzieć, co przyniesie następny rok lub dwa, ale mogę powiedzieć, że laptop drugiej generacji Nadal prawie wszystko robi dobrze. Jest to nieco zmodyfikowana wersja oryginalnej konstrukcji Zbudowany wokół procesora Intel Core 12. generacji Zamiast 11. edycji, płyta główna jest dostępna jako natychmiastowa aktualizacja dla każdego, kto już kupił laptopa Framework.

Laptop Framework ma problemy, zwłaszcza jeśli chodzi o żywotność baterii. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to starannie zaprojektowany komputer, który traktuje majsterkowiczów i konstruktorów komputerów jak dorosłych, którzy mogą podejmować własne decyzje. Nie ma drugiego takiego laptopa.