16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kyrie wysyła wiadomość do fanów Celtics po porażce Mavs w drugim meczu

Kyrie wysyła wiadomość do fanów Celtics po porażce Mavs w drugim meczu

Kyrie wysyła wiadomość do fanów Celtics po porażce Mavs w drugim meczu Pierwotnie pojawił się NBC Sports Boston

Kyrie Irving nie może się powstrzymać.

Gwiazda Dallas Mavericks Upierał się, że dorósł Odkąd nadepnął na logo Boston Celtics i zwrócił się przeciwko fanom TD Garden w poprzednich meczach play-off przeciwko swojej byłej drużynie,… Bardziej skupiony na grze w koszykówkę Od chodzenia tam i z powrotem z wrogim tłumem.

Ale był Irving Prowokuje tłum w parku wśród okrzyków „Kerry’s bad!” hymn w przerwie i oddając ostatnie słowo fanom Celtics, schodząc z boiska W niedzielę Dallas przegrało w drugim meczu 105:98 To spowodowało, że Mavs wpadli do dołka w serii 2-0.

„Do zobaczenia w (meczu) 5” – Irving zdawał się mówić do publiczności, podnosząc pięć palców, sygnalizując, że jego drużyna wygra co najmniej jeden z dwóch kolejnych meczów w Dallas, aby uniknąć zachwycenia się w serii i ustawienia Znów mecz 5. w najbliższy poniedziałek w TD Garden.

Irving z pewnością nie jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na taki ruch. Gwiazda Timberwolves, Anthony Edwards Podobna gwarancja została udzielona w Denver Po porażce Minnesoty z Nuggets w piątym meczu, podtrzymał swoje słowa, wymuszając (i ostatecznie wygrywając) mecz nr 7 na wyjeździe. Irving ma także doświadczenie w powrocie do gry po porażkach w finałach NBA 2:0, gdy jego Cleveland Cavaliers pokonali Golden State Warriors w siedmiu meczach w 2016 roku, po przegrywaniu 2:0 i 3:1 w serii.

Jeśli Irving chce powtórzyć ten wynik, będzie musiał radykalnie poprawić swoją grę między gwizdkami.

Ośmiokrotny All-Star spisał się fatalnie w ofensywie w dwóch meczach, zdobywając średnio zaledwie 14 punktów (12 w pierwszym meczu i 16 w drugim meczu), trafiając 13 z 37 celnych trafień. Jego wynik w serii to 0 z 8 z zakresu trzech punktów, a po 78 minutach gry jego wynik -22.

READ  Draymond Green uważa, że ​​„nie udało mu się” Steph Curry zagrać w pierwszej grze

Zmagania Irvinga z Celtics również nie są nowe: teraz jest przegrany 12 meczów z rzędu Wrócił do Bostonu 6 marca 2022 roku, kiedy był członkiem Brooklyn Nets. W 12 meczach zdobywał średnio zaledwie 19,7 punktu, trafiając zaledwie 41,1 procent celnych rzutów z gry i 26,4 procent rzutów za trzy punkty, w tym… 0-fers w czterech z pięciu ostatnich meczów posezonowych przeciwko Celtics.

Brak wydajności Irvinga znacząco zahamował Mavs, ponieważ żaden zawodnik poza Luką Doncićiem nie zdobył w tych finałach ponad 20 punktów. Gracze, których nazwiska nie nazywają się Doncic, zdobyli tylko 2 z 17 rzutów za trzy punkty w drugim meczu, ponieważ Dallas nie otrzymało prawie żadnego przekazu od Irvinga ani jego zawodników.

Irving spisał się lepiej u siebie w tych play-offach – zdobywając średnio 24,1 punktu i 5,3 asyst w ośmiu meczach w Dallas – więc być może uda mu się wyjść z chaosu trzeciego i czwartego meczu bez kibiców Gardens u szyi. Jeśli jednak tak się stanie i spełni jego życzenie powrotu do Bostonu na piąty mecz, kolejny występ, taki jak niedzielny Irving, może potencjalnie zakończyć sezon Mavs.

Trzeci mecz zaplanowano na środę o 20:30 ET w NBC Sports Boston Mecz przedmeczowy Celtics na żywo Rozpoczyna się o 19:00 czasu wschodniego.