22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kylie Jenner wyjawia, jaką rolę pełni ona i były mąż Travis Scott jako współrodzice

Kylie Jenner wyjawia, jaką rolę pełni ona i były mąż Travis Scott jako współrodzice

„Po porodzie uderzyły mnie hormony i nie mogłam nawet podjąć decyzji ani jasno myśleć” – kontynuowała założycielka Khy. „I to mnie zdruzgotało. Nie potrafiłam tego nazwać. Powiedziałam sobie: «Czuję się, jakbym poniosła porażkę.» Nie mam imienia dla syna.” „Zajęło mi to trochę czasu. „A im dłużej czekałem, tym trudniej było mi podać jego imię”.

Przez lata Kylie i Travis rzucali okiem na świat swojej rodziny, publikując urocze zdjęcia, świętując osiągnięcia swoich dzieci i dzieląc się tym, jak zmieniło je ojcostwo. Opowiadała na przykład o lekcjach, których nauczyła się od Stormi.

„Moja córka nauczyła mnie tak wiele o sobie, a zobaczenie siebie w niej zmieniło wszystko. Bardzo urosłam i po prostu doceniam naturalne piękno” – Kylie powiedziała outletowi. „Uczę ją błędów, które popełniła i upewniam się, że wie, że jest idealna taka, jaka jest”.

Autorka Kylie Cosmetics, w której zawarte są jej własne doświadczenia z chirurgią plastyczną.

Dodała: „Nigdy nie dotknęłam twarzy, ale nawet jeśli w wieku 19 lat zrobiłam sobie operację piersi i wkrótce potem zaszłam w ciążę, zdecydowanie nie planuję zajść w ciążę w wieku 19 lat”. „I nigdy nie czułam się niepewnie. Zawsze byłam bardzo pewna siebie i kochałam swoje ciało. Po prostu dobrze się bawiłam. Byłem pod wrażeniem niesamowitych cycków i pomyślałam: «To właśnie chciałam robić» i podobało mi się to. To.”

Chociaż Kylie stwierdziła: „Może powinnam była poczekać, aż będę miała dzieci lub pozwolić swojemu ciału się rozwinąć”, zauważyła również, że rodzicielstwo polega na „uczeniu naszych dzieci, jak radzić sobie lepiej od nas, abyśmy byli lepszą wersją tego, kim jesteśmy”.