19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kumulacja Mega Millions o wartości 1,13 miliarda dolarów ma jeden zwycięski los w New Jersey

Kumulacja Mega Millions o wartości 1,13 miliarda dolarów ma jeden zwycięski los w New Jersey

Urzędnicy podali, że we wtorek wieczorem w New Jersey sprzedano jeden zwycięski los o wartości 1,13 miliarda dolarów. Był to piąty najważniejszy mecz w historii tej dyscypliny.

Gra trwała ponad trzy miesiące Żaden zdobywca nagrody głównej. We wtorek zwycięskie liczby to 7, 11, 22, 29, 38 i Mega Ball 4.

Szacunkowa wygrana była ósmą co do wielkości w historii amerykańskiej loterii i piątą co do wielkości w historii Mega Millions. Największy w historii jackpot w loterii Mega Millions, o wartości 1,602 miliarda dolarów, został wygrany 8 sierpnia ubiegłego roku, kiedy sprzedano jeden zwycięski kupon. Sprzedawany na Florydzie. Największa nagroda w historii amerykańskiej loteriikumulacja Powerball wynosząca 2,04 miliarda dolarów, wygrana w Kalifornii w lutym 2023 r.

Zwycięzcy jackpota mają możliwość otrzymania jednorazowej wypłaty gotówkowej lub otrzymania wygranej w rocznych ratach przez 30 lat. Tylko zwycięzcy, którzy wybiorą opcję renty, otrzymają pełną sumę jackpota. Szacunkowa kwota ryczałtowa za wtorkowe losowanie wyniosła 537,5 miliona dolarów przed opodatkowaniem.

Losowania Mega Millions odbywają się we wtorkowe i piątkowe wieczory, natomiast losowania Powerball odbywają się w poniedziałki, środy i soboty. W Powerball, w którym również nie wyłoniono zwycięzcy jackpota, szacunkowa wartość jackpota na wtorkowy wieczór wynosiła 865 milionów dolarów.

Aby zdobyć jackpot Mega Millions, gracze muszą dopasować wszystkie pięć białych kulek oraz żółtą Mega Ball. Mniejsze nagrody, do 2 dolarów, są dostępne za dopasowanie niektórych, ale nie wszystkich, wylosowanych liczb. Szansa na wygranie nagrody Mega Millions wynosi 1 do 24, ale szansa na wygranie jackpota wynosi tylko 1 do 302 575 350.

Bilety Mega Millions są sprzedawane w 45 stanach, Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Standardowy bilet kosztuje 2 USD, ale za dodatkową opłatą można dodać bonusy, aby zwiększyć wypłatę nagród innych niż jackpot.

W następnym losowaniu Mega Millions jackpot wyniesie 20 milionów dolarów, co stanowi punkt wyjścia dla serii jackpotów.

READ  Dow Jones traci 100 punktów; W centrum uwagi akcje Salesforce i Dollar General